Help - Search - Members - Calendar
Full Version: Intrebare Navigatie Outlander 3, 2013
mitsu.ro > Automobile Mitsubishi > Mitsubishi Outlander
stanelu76
Salut,

Tocmai ce am schimbat lancerul cu un outlander din 2013, 2.2, manual, nivel echipare Intense. Multumit de masina, mai putin de sistemul multimedia (varianta cu touch screen, fara navigatie, cu Rockford Fosgate).

Intreabarea este daca il pot inlocui fara batai de cap cu navigatia Mitshubishi (varianta cu card, nu hdd), model 8750A374? Merge cu amplificatorul Rockford? Trebuie modificat ceva la cabluri?

Navigatia este de pe un L200, 2015.

Sau daca nu ce variante after market exista care sa functioneze cu camera originala de pe marsalier si cu amplificatorul?

Multumesc, Chiar nu gasesc un electrician priceput sa ma lamureasca.
spinner
E plug&play.
danielcalutul
Am un outlander 2013 cu sistem multimedia modelul cu touch screen și navigație cu cd player și doua carduri de memorie . Pentru navigație și multimedia . Plus cablu de conectare la IPod . Întrebarea mea ar fi dacă îl pot schimba cu modelul de pe outlander 2017 care e updatat la Apple car play cu jack audio 3.5.

Se poate schimba cât ar costa sau e total diferit sistemul nou fata de cel de pe mașina mea?
This is a "lo-fi" version of our main content. To view the full version with more information, formatting and images, please click here.
Invision Power Board © 2001-2017 Invision Power Services, Inc.