Concurs "Ne sta bine impreuna!"

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
bogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 03, 2007 9:55 am

Mesaj de bogdan » Lun Aug 04, 2008 8:01 pm

fratilo nu e bagabonteala cu concursu asta ? eu vad poze care nu prea erau inscrise si dou masini de hd si a treia cred ca e cam suspect ma rog nu mai particip si topu pe iulie la facut dupa o luna

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mar Aug 05, 2008 2:44 pm

Pacat!
Puteai sa castigi si tu ceva acolo daca mai insistai putin. :-(

Avatar utilizator
mocanu86
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 05, 2007 11:38 am

Mesaj de mocanu86 » Mar Aug 05, 2008 3:49 pm

Ai pana la sfarsitul anului sa castigi unul dintre cele trei premii lunare. Am pus in joc obiecte promotionale Mitsubishi.
Castigatorii premiilor vor fi anuntati tot lunar prin e-mail si telefon.
deci promotia continua

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Joi Aug 07, 2008 12:20 pm

Acum doua zile am uploadat si eu poza. Ma gandeam ca ma fac si eu cu un brelok mitsubishi. A doua zi am primit un email care spunea asa:
QUOTE Fotografia pe care ai trimis-o pentru concursul Ne sta bine impreuna a fost respinsa si nu va intra in competitie.
Iti amintim ca fotografiile inscrise in concurs trebuie sa indeplineasca cerintele din Regulament.

Dupa ce am citit si rascitit cerintele din Regulament, le-am dat un email in care le-am cerut o explicatie. Poza nu se incadra in nici o conditie pentru respingere. Nu se vede nici macar ca e dizel, altfel ar fi avut un motiv. Poate trebuie modificata poza in photoshop astfel incat masina sa fie pe creasta unui munte inalt :roll:

Avatar utilizator
Raven
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 01, 2008 8:46 pm

Mesaj de Raven » Lun Aug 11, 2008 1:02 am

Mie-mi place poza intitulat? „Furia rosie se odihneste”.

PS, la Regulament scrie a?a:

QUOTE Sectiunea 6. Premiile acordate in cadrul campaniei promotionale
Premiile care vor fi oferite in cadrul acestei campanii promotionale sunt prezentate in tabelul de mai jos:
Nr. Categorie de premii Numar de premii Valoare Unitara premii (RON cu TVA) Valoare Totala Premii (RON cu TVA)
1 Articole promotionale Mitsubishi 3 115 RON + 190 RON + 380 RON 685 RON

Valoarea totala bruta a premiilor (11 luni) acordate este de 7535 RON.
Nu se permite acordarea contravalorii in bani sau schimbarea premiilor oferite in cadrul acestei campanii.

Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Vin Aug 22, 2008 1:26 pm

QUOTE (cix)Acum doua zile am uploadat si eu poza. Ma gandeam ca ma fac si eu cu un brelok mitsubishi. A doua zi am primit un email care spunea asa:
QUOTE Fotografia pe care ai trimis-o pentru concursul Ne sta bine impreuna a fost respinsa si nu va intra in competitie.
Iti amintim ca fotografiile inscrise in concurs trebuie sa indeplineasca cerintele din Regulament.

Dupa ce am citit si rascitit cerintele din Regulament, le-am dat un email in care le-am cerut o explicatie. Poza nu se incadra in nici o conditie pentru respingere. Nu se vede nici macar ca e dizel, altfel ar fi avut un motiv. Poate trebuie modificata poza in photoshop astfel incat masina sa fie pe creasta unui munte inalt :roll:
Pune aici poza pe care au respins-o, sa ne dam cu parerea.

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori