Campania - " On your mark "

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Sâm Noi 29, 2008 1:55 pm

Azi e ziua livrarilor pentru cei care au participat la aceasta campanie a celor de la Mitsubishi Motors .
Printre castigatori este si cineva din Romania ...

In acest moment inca se mai fac livrari castigatorilor . Cica au mai ramas 9 autoturisme .
Voi ati participat ?

www.onyourmark.eu

Avatar utilizator
Cristian Todea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Feb 21, 2008 9:26 pm

Mesaj de Cristian Todea » Dum Noi 30, 2008 5:16 am

da. vrajeala toxica. cica sa soliciti un pliant sau un drive test. hmmmm.

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Dum Noi 30, 2008 8:59 am

Asta pentru ca s-a terminat . E inceputa de vreo luna . S-au dat premiile ieri .
Acum poti cere o brosura , drive test sau sa-i invidiezi pe cei care au castigat .
S-au dat 20 de masini din care 2 la noi in RO.

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Dum Noi 30, 2008 11:50 am

Pai in fiecare tara care a aprticipat, s-au dat doua masini. Un coltz si un lancer. Am vazut pe protv premierea, cand a adus coltul. Aducerea lui cu elicopterul a fost o idee buna. Oricum, cheltuiala pe care au avut-o este mica in comparatie cu reclama pe care au reusit sa si-o faca. Felicitari castigatorilor.
Eu unul, as fi curios daca macar unul din castigatori ar intra pe forum, si ne-ar asigura de corectitudinea acestui concurs. Sau poate a castigat nasu su sora lu unchiu lu sefu de la Mitsubishi...

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Dum Noi 30, 2008 2:02 pm

Mitsubishi are idei foarte bune in a face reclama foarte buna pe bani relativ.... putini. Un altfel de campanie, ar fi "Adventure Days" sau "4X4Show". Bravo lor. Faza cu cine a castigat masina, nu prea cred ca-i adevarata. Cea mai buna reclama este clientul multumit, asa ca de ce ar da masina unei rude sau cunostinte, cand pot s-o dea unui om oarecare. Cu siguranta acel "oarecare" va imprastia vorbe numai de bine in stanga-dreapta, fata de o ruda a lu` director.

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori