Un Gest Poate Schimba Multe (1 Iunie)

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Mai 20, 2009 1:10 am

Problema e ca panarama de aplicatie de la Bancpost (Internet Banking) cere urmatoarele date pentru crearea unui OP:
QUOTE Nume beneficiar:
Adresa beneficiar:
Cont beneficiar:
Banca Beneficiar:
Deci nu stiu cum sa faci, adica nu stiu daca iti convine sa dai datele alea publice, dar altfel, eu nu pot face un OP. Nu mai zic ca cere si CNP-ul dar peste ala se poate sari, am experimentat eu... Da-mi un PM daca e crezi ca e mai bine, sau pune-le public, cum ti-e tie mai bine.
Multumesc.

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 20, 2009 1:15 am

Ok, ai pm.

Datele, din motive lesne de inchipuit (e adresa la mijloc, totusi) as prefera sa le dau pe PM, sa nu ma trezesc cu ele aparand pe cine stie ce baze de date sau site-uri, dupa aia.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Mai 20, 2009 1:18 am

Multumesc, problema rezolvata.

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 20, 2009 1:26 am

Multumesc in numele tuturor celor care vor considera ca aceasta actiune merita sprijinita, nu stiu daca trebuie sa fac asta sau nu, dar macar pseudonimul va aparea intr-o lista la sfarsit. Sper sa nu se supere nimeni daca fac asta.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Mai 20, 2009 2:33 am

Apple vreau si eu PM cu datele. Felicitari pentru initiativa!

Avatar utilizator
Bucy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 19, 2008 8:16 pm

Mesaj de Bucy » Mie Mai 20, 2009 8:27 am

Foarte buna initiativa. Vineri, la intalnire, sa ma treceti si pe mine la donatii. Multumesc

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Mie Mai 20, 2009 8:49 am

Vineri la intalnire iti aduc niste haine si mai vdm....

S-ar putea sa facem o treaba mult mai interesanta. Stiu ca sunt niste colegi la mine la facultate care au initatiat o actiune similara, cu aceasi finalitate. Daca e poate ne cuplam.

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Mie Mai 20, 2009 8:53 am

Vineri, la intalnire, vin si eu cu o donatie baneasca. Felicitari pentru initiativa.

Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Mie Mai 20, 2009 9:17 am

ok.
hai sa povestim vineri la intalnire. eu nu voi fi in buc de 1 iunie si poate rezolv acuma

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 20, 2009 9:46 am

shadow, n-am nimic impotriva, nu mai e actiunea mea, e actiunea noastra, a tuturor. Sunt bineveniti (desi trebuie sa recunosc, vroiam ca actiunea noastra sa poarte amprenta Mitsubishi Club).
Pe cei din afara Bucurestiului care vor sa faca o donatie prin trimiterea in contul specificat ii rog sa mentioneze la detalii plata de pe formularul de la banca Donatii "Un gest poate schimba multe" si pseudonimul de pe forum. Multumesc.
O intrebare: Este cineva impotriva stabilirii Centrului Sf. Macrina ca finalitate a actiunii noastre?

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori