Un Gest Poate Schimba Multe (1 Iunie)

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
Стрелок
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 04, 2009 2:45 pm

Mesaj de Стрелок » Mie Mai 20, 2009 9:57 am

Salut!
Eu cu sotia nu prea avem cu ce ajuta (hainute, jucarii) ca inca nu avem copii. Daca voi putea ajunge si eu la o intalnire pana atunci o sa facem o donatie in bani. Daca nu, incercam in cont. Frumoasa initiativa!

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 20, 2009 12:29 pm

Repet intrebare de mai inainte, daca e toata lumea de acord cu centrul de la Sf. Macrina.
Orice gest conteaza, Стрелок, indiferent cat de mic.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Mai 20, 2009 12:32 pm

Atata timp cat ajung la niste copii cat mai loviti de soarta, eu ma bucur, deci nu am o preferinta anume pentru un centru. Important e ca acei copii sa aiba o viata cu putin mai buna decat era ieri (desi anumite lucruri nu se pot compensa).
Succes in continuare cu strangere de fonduri/obiecte si sper ca unii sa se gandeasca cat costa un pachet de tigari si doua beri intr-o seara la o terasa si realizeaza ca pot ajuta mai multi copii cu aceeasi suma, renuntand o seara la aceasta placere.

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 20, 2009 12:40 pm

eu insist sa cadem de acord asupra centrului de copii catre care vor merge beneficiile campaniei deoarece vreau sa insist si pe langa niste firme si ar fi bine sa avem clara destinatia. Am trimis deja in unele locuri mail cu link-ul catre forum si reactiile sunt pozitive. In acelasi timp, Gabi Pacea de la Mcar a trimis mail catre clientii de Mitsubishi despre aceasta initiativa a noastra si speram ca ajutorul ei sa nu ramana fara urmari. (ii multumesc Gabrielei pe aceasta cale)

Avatar utilizator
Dana
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 20, 2009 1:03 pm

Mesaj de Dana » Mie Mai 20, 2009 1:11 pm

Salutare tuturor,
Eu tocmai m-am inscris pe forum in urma mailului primit de la Gabriela Pacea.
As vrea sa particip la actiunea voastra cu ceva jucarii si hainute - ma puteti lamuri, va rog, unde si cand va intalniti ?
Multumesc anticipat si felicitari pentru initiativa !

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 20, 2009 1:12 pm

vinerea, de la ora 19, in prima parcare din lateralul Salii polivalente. Cum urci dealul, chiar inainte de curba spre dreapta e o intrare in parcarea din lateral, faci dreapta si in capat pe dreapta ne gasesti.
Te asteptam.

Avatar utilizator
Dana
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 20, 2009 1:03 pm

Mesaj de Dana » Mie Mai 20, 2009 1:16 pm

Multumesc, incerc sa vin vinerea asta sau vinerea viitoare.

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Mie Mai 20, 2009 4:11 pm

A cazut pana la urma treaba cu astia de la mine ca sunt "ghertoi"

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 20, 2009 4:19 pm

nu-i nici o problema, insa important este ca grupul nostru, noi cei din comunitate sa miscam lucrurile si sa facem ceva...

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Mie Mai 20, 2009 4:40 pm

Vreau si eu sa ajut, Apple imi trimiti te rog si mie datele, sa alimentez si eu contul.

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori