Pret Lancer 2008 in Germania

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Dum Sep 23, 2007 12:48 pm

Ia uitati ce preturi are noul Lancer in Germania. Nu spun ca e super dotat fata de ale noastre dar totusi...

http://www.mitsubishi-motors.de/modelle ... 08/preise/

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Lun Sep 24, 2007 8:05 am

Asta "vechi" era cu cca. 1000 de euro mai scump afara decit la noi. Preturile pentru asta nou mi se pare mult prea exagerate, mai ales ca-n state modelul de top ajunge la 13 mii de euro.

Avatar utilizator
KidsJoyLounge
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 10, 2007 8:19 am

Mesaj de KidsJoyLounge » Mie Dec 19, 2007 1:54 am

QUOTE (Marty)Asta "vechi" era cu cca. 1000 de euro mai scump afara decit la noi. Preturile pentru asta nou mi se pare mult prea exagerate, mai ales ca-n state modelul de top ajunge la 13 mii de euro.
zi-mi doua lucruri care sunt mai scumpe in state ca la noi...

Avatar utilizator
damutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 06, 2007 4:22 pm

Mesaj de damutz » Joi Dec 20, 2007 10:09 am

QUOTE (KidsJoyLounge)QUOTE (Marty)Asta "vechi" era cu cca. 1000 de euro mai scump afara decit la noi. Preturile pentru asta nou mi se pare mult prea exagerate, mai ales ca-n state modelul de top ajunge la 13 mii de euro.
zi-mi doua lucruri care sunt mai scumpe in state ca la noi...

chilotii frate.unde mai gasesti tu 3 perechi la 1 euro?

lasand gluma la o parte,am vazut si eu in state diferentele.totul tine de dealer,acolo este concurenta acerba,la noi e teapa acerba.

Avatar utilizator
zanfirdm
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 21, 2007 10:32 am

Mesaj de zanfirdm » Dum Dec 23, 2007 6:43 pm

Pai si la noi in Romania e concurenta acerba...care sa vanda mai scump..al dracu daca se lasa vreunu...mama mama....intradevar nebunu de la reclama de la flanco ( scump scump..dincolo era mai ieftin) isi va gasi frati printre oameni din tara..daca nu si-a gasit deja..In alta ordine de idei .. nu se agita nemti...am vazut dec 1.8 si 2.0 . 1.5 nu e pe gustullor ? )

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 12 vizitatori