Deschiderea Unei Spalatorii Auto

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
Стрелок
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 04, 2009 2:45 pm

Mesaj de Стрелок » Lun Sep 28, 2009 5:55 pm

Eu incepand de ieri imi spal singur masinile. Am testat mai intai pe Ibiza ca e alba si daca era ceva nasol nu se vedea, Mai bine o spal eu cu grija cu buretele de microfibra si daca apar zgarieturi mici ies la polish (oricum pe langa zgarieturile de la crengi sunt parfum). Macar asa scap de musculite. La marea majoritate a serivce-urilor primesti un raspuns de genul "sefu', nu au iesit musculitele" si la mine au iesit acasa in 3 minute.

Eu nu mai merg la spalatorie decat la alea adevarate. Dau un ban, macar sa iasa luna.

Avatar utilizator
shocs
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 27, 2009 6:57 pm

Mesaj de shocs » Lun Sep 28, 2009 7:59 pm

Dai un ban, iese luna sau de cele mai multe ori NU. O scoti un pic in oras iar a doua zi o vezi plina de praf, eventual si cu pete pe ea daca s-a pus roua dimineata . Nu stiu cum e prin orasele mai mici dar cel putin in Bucuresti asta se intampla.

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Lun Sep 28, 2009 10:40 pm

frumoasa idee... succes baieti... sa nu uitati de ziare sa le puneti la bar... + interiorul conteaza fffffffff mult... (ANGAJATII)

Avatar utilizator
marius_EVO
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 27, 2009 4:50 pm

Mesaj de marius_EVO » Lun Sep 28, 2009 11:36 pm

ai dreptate....toti aveti dreptate cu angajatii...aici va fi greu..sa gasesc oameni potriviti...am avut si eu un eveniment neplacut la spalatoria de pe timpuri noi(vis-a-vis de o biserica)....spalatul era 15 lei....eu am dat 20 lei si se uita destul de urat la mine...de parca "ce naiba sunt astia..."..mi-a luat chefu....marunt nu aveam si eu cred ca 5 ron la 15 ron e destul de ok...10 ron deja e inca odata spalatul

unde mai pui ca a durat 10 min....in conditiile in care era un singur jet la 4 masini si au ramas si zoaie de apa?

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori