Atentie

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
kiky
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 18, 2010 5:06 pm
Contact:

Mesaj de kiky » Sâm Sep 18, 2010 5:52 pm

salut , sunt mare fan mitsu, in 2004 am avut un pajero sport cumparat nou din reprezentata de la casa auto am fost foarte multumit de el , am participat la mitsubishi adventure day si am luat locul 1 , am primit cadou o excursie in ungaria la dakar , foarte frumos, o experienta de neuitat , in 2009 am preluat un leasing de la un prieten care nu mai putea plati un "evo 9 " o bestie pe 4 roti , o nebunie de masina , tot in 2009 am achizitionat un outlender 2.2 din reprezentata bacau kapital motors , nici la momentul de fata nu am primit cartea masinei , stau cu masina pe dreapta ,foarte urat din partea firmei Mcar trading, imi spun ca cartea masinei nu este la ei , dar eu stiu foarte bine ca este la ei pt ca au trimiso la iasi la reprezentanta ,si dupa care au zis dealarului de la iasi sa le-o inapoieze,pt ca ei sunt in litigiu cu kapital motors ,pe mine nu ma intereseaza odata ce am factura ca am achitat masina integral , nu ma intereseaza ce probleme au ei in interior . deci aveti grija, cascati ochii bine ,daca nici de la reprezentanta nu mai avem siguranta ....... Dl Ivanescu shame on you , Dl Osamu Musako shame on you

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Dum Sep 19, 2010 12:39 am

Nu vreau sa inchid topicul dar astept un titlu mai clar pentru topicul acesta sa il modificam (citeste Regulamentul) si eventual o exprimare mai clara ca mi-au fugit ochii de 2 ori pe text pana am inteles detaliile. Mersi

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Dum Sep 19, 2010 6:24 pm

Salut,
vad ca esti din Iasi, iti stiu si masina, f faina. Crezi ca iti poti face timp intr-o zi sa discutam mai detaliat aceasta problema?

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 24 vizitatori