Repara-ti Masina Gratis!

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
eugenpopa
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 23, 2010 1:23 pm

Mesaj de eugenpopa » Mar Noi 23, 2010 1:27 pm

Caut persoane care doresc sa participe la un proiect in orasul Iasi.

Cerinte : - Posesori automobil -Mercedes, Land Rover, Mitsubitshi, Hyundai. Nu conteaza anul masinii, sau daca sunteti sau nu proprietar. Se deconteaza manopera 3 ore de catre noi. Puteti face orice la masina

Persoanele care sunt interesate: mail cu datele de contact la eugen.popa@hollowmen.ro

PS : Va rog sa specificati in subiect faptul ca sunteti posesor de masina marca Mercedes de ex.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Noi 23, 2010 1:36 pm

Care este scopul acestui proiect?

Mai multe detalii, sa inteleg ca se deconteaza doar facturile eliberate de catre Casa Auto Iasi?

Avatar utilizator
eugenpopa
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 23, 2010 1:23 pm

Mesaj de eugenpopa » Mar Noi 23, 2010 2:01 pm

Ai PM.

Avatar utilizator
shocs
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 27, 2009 6:57 pm

Mesaj de shocs » Mar Noi 23, 2010 3:16 pm

Nu vreau sa fiu rau dar nu recomand deloc firma hollowmen. Am lucrat si eu la ei la 2 proiecte ca mistery shopper, unul la petrom si altul la romstal. Primul proiect a decurs ok intrucat aveam o cunostiinta care il stia personal pe seful de proiect insa la romstal a fost bataie de joc. Plata am primit-o dupa 2 luni si nici macar nu am fost platit cat mi s-a promis ci undeva pe la jumatate.

Daca aveti timp liber si bani de pierdut atunci va puteti risca incercand aceasta firma.
Din cate stiu acest proiect presupune tot un fel de mistery shopping la cativa dealeri ... veti fi pusi sa faceti diagnoza masinii daca nu ma insel.

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori