Campanie "iti Dam O Masina Gratis Cat Timp A Ta E In Service"

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Joi Iun 16, 2011 1:52 pm

Poate ii folosea doar la condus. Si eu am ochelari pe care ii folosesc strict pt citit. In rest nu vad nimic cu ei. Totusi nu inteleg ce ar fi facut persoana aia cu ei...sau i-a furat doar asa, ca sa fure ceva.

Avatar utilizator
bacodrut
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 18, 2010 2:04 pm

Mesaj de bacodrut » Joi Iun 16, 2011 4:40 pm

Teorie !! Azi am dus Pajero Sport in service la Casa Auto Timisoara pt schimbare distributie, sonda mers inapoi, burdufuri limitatoare arcuri spate , saboti frana mana,etc. Am intrebat de masina de schimb, raspunsul... doar pt lucrari la tinichigerie! Bine ca mai am o masina si sofer, ca altfel ma intorceam acasa cu ...trenul! Deci ori e masina la schimb pe perioada serviceului la masina ta, ori doar in anumite conditii?.... Romania!!!

Avatar utilizator
DeBogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 22, 2007 11:59 pm

Mesaj de DeBogdan » Lun Iun 20, 2011 4:29 pm

Conditiile de acordare a masinii sunt pe site:

http://www.mitsubishi-motors.ro/servici ... -la-schimb

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Lun Iul 25, 2011 10:50 am

Am beneficiat a doua oara de oferta M Car cu masina gratis. De data asta am capatat un Colt de 1.3i, cu vreo 3000 de km. pe bord. Masina se prezenta in conditii excelente, singura lipsa fiind kit-ul de reparatie a penelor de cauciuc/roata de rezerva. Tin sa-i urez ciorditorului traditionalul: "sa-ţi puţă ochiu', boule!".
Inca o data: multumesc M Car Trading!

P.S.: Ca si recomandare pentru M Car, de obicei masinile se dau si se aduc cu plinul facut. Faza cu "rezervorul sa nu fie pe rosu" nu prea tine, ca nu toti au atita bun simt incit sa aduca masina cu MACAR 100 km ramasi de parcurs.

Avatar utilizator
nadiusha8
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Noi 15, 2011 7:39 pm

Mesaj de nadiusha8 » Dum Iun 15, 2014 4:06 pm

Apropo de masina gratis pe timpul reparatiei.Am avut un eveniment nefericit si am bagat masina in service eurial militari.Am vazut la ei pe site ca ofera masina la schimb pe durata reparatiilor.
1 masina la schimb o primesti decat 7 zile lucratoare.Chiar daca masina ta sta in service 3 saptamani.
2 masina la schimb are casco in franciza..ceea ce inseamna ca daca ai lovit-o platesti 100euro de eveniment.
Apropo legat de casco in francizea.in caz ca poate auziti prima data de asa ceva..mare atentie atunci cand faceti un test drive..masinile au casco in franciza si se plateste 200euro in caz de eveniment.

Avatar utilizator
Стрелок
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 04, 2009 2:45 pm

Mesaj de Стрелок » Dum Iun 15, 2014 8:33 pm

Eurial nu importa Mitsubishi. Nu stiu la mitsubishi cat primesti masina la schimb.
Interesant cu fransiza aia e daca nu ti se spune, dar mi se pare de bun simt, totusi...

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori