Mitsubishi La Iaa 2011

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
neophitus
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 10, 2009 1:45 pm

Mesaj de neophitus » Mar Oct 04, 2011 7:29 pm

Andrei: asta e si parerea mea, incercam sa le gasesc o scuza. Referitor la poze, nu am apucat sa mai adaug, scuze. Iar referitor la postat pe CG, iar nu am facut-o. Astea sunt poze pentru noi si atat Mitsu.ro ruleaza fin!

Daniel: In 4 era, la masini electrice. Am pus si poza, saraca sotie alerga dupa mine.
Mi-a fost si mie greu sa imi dau seama unde e, dar cu 2 zile inainte am dat jos de pe site-ul IAA toate schitele halelor si in fiecare PDF dadeam search dupa Mitsubishi. Altfel nu aveam nici o sansa... Nu iti zic ca mi-am printat si color schita cu expozitia si cu hala 4, am plecat pregatit de acasa.
LE: frumoase pozele, se vede ca sunt facute cu camera dedicata si nu cu mobilul.

Avatar utilizator
Daniel
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 23, 2007 11:21 pm
Contact:

Mesaj de Daniel » Mie Oct 05, 2011 2:34 pm

Merci frumos

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mie Oct 12, 2011 9:09 pm

nici eu nu am gasit standul cu mitsu. poate mai bine asa.
am si eu vreo cateva sute de poze, salonul clar e salon, iar la noi sunt doar niste parcari ordinare care se numesc pompos salon auto.
mai mult am fost sa vad si eu cum e pe "afara", spre rusinea mea, neiesind mai departe de ungaria pana la varsta asta.
zici de standurile toyota si honda. standul mercedes era pe 3 nivele si cred ca la orice moment erau 1500 persoane acolo. la fel si la bmw. audi si-au facut stand cu pista indoor pe mai multe nivele. era hala speciala plina doar cu masini de testdrive. cel mai interesant mi s-a parut volt-ul si parca mai toata lumea facea testdrive cu el.
sunt multe de zis, experienta este impresionanta la primul contact. si culmea e ca nu au nici 3 c0aie, nici 5 maini. sunt oameni ca noi, dar cu ceva mai mult bun simt.

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori