car of the year

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
zeus_anoxia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Ian 12, 2008 7:22 pm

Mesaj de zeus_anoxia » Mar Ian 29, 2008 1:12 pm


Avatar utilizator
paul.todea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 24, 2008 12:37 am

Mesaj de paul.todea » Lun Mar 03, 2008 10:24 pm

kia ceed e masina anului 2008 nuu?

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Lun Mar 03, 2008 10:47 pm

QUOTE (paul.todea)kia ceed e masina anului 2008 nuu?
Asa se pare.

Avatar utilizator
paul.todea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Ian 24, 2008 12:37 am

Mesaj de paul.todea » Lun Mar 03, 2008 11:14 pm

sincer mi se par ciudate premiile astea.Adica masina anului in romania nu ar trebui sa fie masina care se vinde cel mai bine in romania?Asta ar insemna ca daca o anumita masina se vinde cel mai bine, atunci acea masina e masina care se potriveste cel mai bine romanilor(eu cred ca ar fi fost mai corect daca premiul ar fi fost acordat skodei octavia, sau fabia, sau dacia logan, sau VW Golf, sau chiar focus)Chiar nu inteleg premiile astea si pt mine nu au au absolut nici o relevanta

Avatar utilizator
batranu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 26, 2007 11:38 pm

Mesaj de batranu » Mar Mar 25, 2008 6:40 pm

QUOTE (paul.todea)sincer mi se par ciudate premiile astea.Adica masina anului in romania nu ar trebui sa fie masina care se vinde cel mai bine in romania?Asta ar insemna ca daca o anumita masina se vinde cel mai bine, atunci acea masina e masina care se potriveste cel mai bine romanilor(eu cred ca ar fi fost mai corect daca premiul ar fi fost acordat skodei octavia, sau fabia, sau dacia logan, sau VW Golf, sau chiar focus)Chiar nu inteleg premiile astea si pt mine nu au au absolut nici o relevanta

masina anului nu trebuie sa fie si cea mai vanduta masina. ex. in 2006 a castigat honda civic si s-a vandut in acel an la nivel de cateva sute de unitati in romania.

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori