Mitsubishi "porti Deschise Tiriac Auto?

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mie Iun 26, 2013 3:23 pm

Salutare.


La sfarsitul acestei saptamani, (de Vineri 28.06.13 pana Duminica 30.06.13) se va desfasura evenimentul ??Porti Deschise Mitsubishi Tiriac Auto?.

Cu acest prilej, puteti testa toata gama Mitsubishi Motors.

Evenimentul se va desfasura in locatia din Bd. Expozitiei, Nr 2, (in spatele complexului Romexpo, poarta de acces D) cu urmatorul program:

- Vineri si Sambata 9.00-18.00 ; Duminica 9.00-16.00.

Avatar utilizator
Radu39
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 03, 2013 8:35 pm

Mesaj de Radu39 » Mie Iun 26, 2013 6:01 pm

Aia de la Expozitiei sunt varza, obraznici si in loc sa isi recunoasca greseala se coalizeaza intre ei.Nici mort nu mai calc pe acolo.Am lasat peste 5000 de euro cu reparatiile acolo si m-au tratat urat si mi-au vorbit jignitor.

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Joi Iun 27, 2013 3:39 pm

Salut.


Imi pare rau sa aud aceste lucruri.Cu siguranta o sa se remedieze comportamentul celor de acolo. Poate erau obositi din cauza caldurii de afara.....

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Vin Iun 28, 2013 12:38 pm

Salut


Daca va duceti la aceasta actiune sa ne spuneti si noua ce este pe acolo.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Sâm Iul 27, 2013 12:47 pm

QUOTE .Am lasat peste 5000 de euro cu reparatiile acolo si m-au tratat urat si mi-au vorbit jignitor
deci tu de fapt esti suparat pe aia de la service.
de curiozitate pe ce ai lasat 5000 eur?

Avatar utilizator
Radu39
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 03, 2013 8:35 pm

Mesaj de Radu39 » Sâm Iul 27, 2013 9:43 pm

Am lasat, de fapt casco, 5000 de euro pe 2 usi revopsite, de 2 ori, bara din spate schimbata de 2 ori , plasticul negru spate schimbat, 1 ornament negru lateral de sub usa....si cam atat.La preturile astea astronomice duce lipsa unei concurente normale, toate unitatile service Mitsubishi tin de fapt de aceeasi firma, a omului de afaceri Tiriac, nu numai Mitsubishi si land Rover, Ford , Mercedes smd...Daca ar fi existat concurenta normala care exista si in alte tari atunci preturile ar cobora, dar daca va uitati pe siteul Mitsu nici nu exista un email sau telefon pentru reclamatii, ceea ce e anormal, plus ca numai in Romania angajatii se apara unul pe celalalt chiar cand unul greseste(m-a facut penibil un angajat Expozitiei dupa ce mi-au vopsit volanul si partea stanga bord), seful de la Expo este un fel de coleg de-al lor, nu a facut nimic ca sa remedieze situatia si nici sa-l mustre pe angajat, de fapt singurul sef de la Expo este sef de service.Atat.Nu exista alt sef.Daca vrei sa faci o reclamatie telefonic tipa de acolo iti face legatura la ei...In alta tara daca te face un angajat penibil, a doua zi a zburat...Am trait in State si stiu.La noi se fofileaza toti de parca ar avea 4 ani, ca de obicei in Romania cand se greseste vina este incerta, a nimanui...Romanii spun "s-a spart", "s-a stricat" , s-a ciobit", s-a ars" s-a rupt" de parca o entitate invizibila face toate astea si nici un om nu e vinovat niciodata.

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori