Cursa organizata de MCAR

Generalitati vis-a-vis de automobilele Mitsubishi
Avatar utilizator
trappy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 23, 2008 9:00 am

Mesaj de trappy » Mie Apr 23, 2008 12:49 pm

NeGrutzY, felicitari informatorilor tai!!!
Total de acord cu afirmatia ta de mai devreme. Nu incape indoiala superioritatea lui EVO la capitolul sportivitate - ca doar pentru asta a fost construita. Numai ca am preferat sa merg zilnic si sa imi transport sotia si bebelusul cu ceva mai comfortabil (atat la comportamentul pe soselele noastre cat si la interior) si mai spre segmentul berlina de lux (tapiterie de piele, scaune incalzite si reglabile electric, audio Bose, navigatie si multe altele). Daca ma prindea schimbarea masinii inainte de sotie si copil sigur as fi ales EVO. Asa m-am orientat catre Mazda 6 MPS (2.3 turbo, 260CP, tractiune integrala).

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Mie Apr 23, 2008 1:31 pm

Salut trappy, sunt prieten cu Dorobel, ia spune-le baietilor cum era cu Crossfire-ul inainte de Mazda 6 MPS. M-am prins ca tu esti cand am vazut ce masina ai.

Avatar utilizator
trappy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 23, 2008 9:00 am

Mesaj de trappy » Mie Apr 23, 2008 1:48 pm

QUOTE (2dor)Salut trappy, sunt prieten cu Dorobel, ia spune-le baietilor cum era cu Crossfire-ul inainte de Mazda 6 MPS.

Salutare Tudorica
Crossfire - super tare, in afara de finisajele interioare ) - muuuult plastic urat. In rest belea de masina. Probabil ca o mai aveam si acuma daca nu venea bebelusul sa ceara o bancheta in spate.

P.S. Felicitari pentru masina... tare de tot... si spor la modificari

Avatar utilizator
2dor
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 05, 2007 8:32 am

Mesaj de 2dor » Mie Apr 23, 2008 1:53 pm

Merci, masina misto tu ai, eu sincer as lua o Mazda 3 MPS ca e mai pe gustul meu.

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mie Apr 23, 2008 2:14 pm

Ahaaa deci din asta esti trappy ?

Speed Racer in piele de colt! )

Avatar utilizator
Daniel
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 23, 2007 11:21 pm
Contact:

Mesaj de Daniel » Joi Apr 24, 2008 2:14 pm

Sper ca am postat bine aici http://www.youtube.com/watch?v=fZUa6h5pYzE

Avatar utilizator
trappy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 23, 2008 9:00 am

Mesaj de trappy » Vin Apr 25, 2008 8:39 am

O fi oare cineva care a filmat toate masinile si evolutia lor pe pista? As da si eu o bere (fara alcool ) daca m-a filmat cineva si pe mine pe pista, ca eu am uitat complet de camera video sau aparat foto. Si nu stiu ce o sa fie in acel pachet multimedia pe care o s-a primim, da parca n-am vazut cameramanul pe pista cand decat la EVO-uri.

Avatar utilizator
trappy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 23, 2008 9:00 am

Mesaj de trappy » Mie Mai 07, 2008 12:09 pm

A primit cineva ceva de la M Car (pachetul multimedia) pana acum? Sau un telefon... ceva?

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Mie Mai 07, 2008 12:48 pm

da, eu.
un cd cu toate pozele, 3 filmulete generice...stirile antena 3 (parca).

Avatar utilizator
trappy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 23, 2008 9:00 am

Mesaj de trappy » Mar Mai 27, 2008 3:38 pm

Uraa... am primit si eu cd-ul ala... si am inteles ca ne vedem toti (castigatorii + staff M Car) pentru curs pe 7 iunie. Pacat ca totusi este varianta redusa (low budget :-D ) a cursului - dureaza numai 1 zi... Ma gandesc ca totusi puteau si ei sa ofere un curs intreg (2 zile) daca tot au facut-o.

Scrie răspuns

Înapoi la “Generalitati”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori