Grilaj Auto Separator Pentru Caini

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Outlander
Avatar utilizator
emil68
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 27, 2012 8:51 pm

Mesaj de emil68 » Mie Apr 17, 2013 10:48 am

Salutare tuturor!
Am deschis acest topic pt ca am un caine destul de mare, a venit primavara si vrem sa plecam cu el prin lume cu Mitsu, dar in conditii de siguranta pt toata lumea!
Caut de o saptamana si nu gasesc un grilaj potrivit pt Mitsu al meu, de aceea va solicit ajutorul unde as putea gasi cat mai repede asa ceva.
Aproape toti care au pe site produsul nu-l detin pe stoc, trebuie facuta comanda, blablabla. Eu vreau sa-l probez, ca nu-mi iau in fiecare zi asa ceva si nici Mitsu nu e cat Dacia breack! Inca nu am verificat targul din Vitan, dar o voi face si pe asta in ultima instanta, cu toata scarba care ma cuprinde numai la ideea de a pasi acolo si la ciurucurile de pe tejghelele prafuite...La reprezentanta nu ma mai incumet, probabil costa cat o Dacie Sandero... Dar ce nu facem noi pentru simpaticele patrupede credincioase?!
Va astept cu un nemasurat interes si va multumesc anticipat!

Avatar utilizator
Extremero
EVO I
Mesaje: 12
Membru din: Vin Sep 18, 2009 12:26 am

Mesaj de Extremero » Mie Apr 17, 2013 11:28 am

Uite AICI unul la licitatie pe ebay.
Sau ALTUL la pret intreg.

Ambele sunt pt Outlander / C-Crosser / 4007.

La un obiect de un asemenea volum transportul e cca 40-50 lire si ajunge in cca 1 saptamana la noi.

Avatar utilizator
emil68
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 27, 2012 8:51 pm

Mesaj de emil68 » Dum Apr 21, 2013 5:16 pm

Va multumesc tuturor, am gasit la Norauto cu 150 ron. Mai aveau unul cu 200 ron ,dar imi micsora drastic restul de spatiu de depozitare.
...ebay.co.uk?!!! Nu livreaza in Romania, trebuie un prieten stabilit acolo, blablabla! Nu stiai ca noi suntem "Persona non grata" pt ei?!
Mersi oricum.

Avatar utilizator
cri1808
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 07, 2008 2:52 am

Mesaj de cri1808 » Vin Mar 14, 2014 1:13 pm

salut,

cum e separatorul? multumit?

poti pune o poza , te rog?

multumesc

Avatar utilizator
Extremero
EVO I
Mesaje: 12
Membru din: Vin Sep 18, 2009 12:26 am

Mesaj de Extremero » Vin Mar 14, 2014 7:49 pm

Sunt putini care nu livreaza din uk sau in general din ue, chiar daca nu scrie implicit in oferta costul de transport. In general te intelegi cu ei, chiar daca unii sunt mai batuti in cap.
In schimb cu siguranta nu ai fi iesit mai ieftin de 150-200 ron, mai ales ca la obiecte voluminoase e destul de scumpa livrarea.
Oricum, bine ca ai rezolvat.

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Outlander”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori