Rmb Interauto Cluj Napoca

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
eth0tty1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 28, 2007 10:40 am

Mesaj de eth0tty1 » Mie Feb 18, 2015 10:21 am

Zilele trecute am ajuns pe la RMB Interauto Cluj , dealer autorizat Mitsubishi si multe alte marci . Chiar daca angajatii acestui dealer mi-au vandut cu ani in urma un ulei gresit care a dus la "moartea" cutiei de transfer , dovedind astfel incompetenta, am ajuns iar aici. Acum am inteles de ce angajatii fac greseli tehnice ....cred ca nu stiu sa citeasca , pentru ca mai jos am dovada ca nu stiu nici sa scrie .....de fapt nu stiu nici sa copieze niste litere corect ))

Plictisit fiind , ma uitam pe hol aiurea, cand ochii mei cad peste o vitrina in care vad diverse chestii legate de mitsubishi. Ma apropiu si vad un tricou ralliart .........si eticheta de langa el.
........ poze aici:

PS. Hint: rallyart in loc de ralliart



si eticheta mai deaproape :




Avatar utilizator
cristi4x4
EVO I
Mesaje: 41
Membru din: Sâm Mar 05, 2011 1:54 pm
Contact:

Mesaj de cristi4x4 » Mie Feb 18, 2015 11:56 am

Pe mine ma uluieste pretul.

Avatar utilizator
daniel.doboseru
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 11, 2014 11:58 am

Mesaj de daniel.doboseru » Mie Feb 18, 2015 4:59 pm

Pe mine ma uluiesc toate preturile lor )) 350 o lampa auxiliara de frana, 650 UN bec xenon, 7500 un far complet... si-acu 400 de lei o camasa... wtf

Avatar utilizator
eth0tty1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 28, 2007 10:40 am

Mesaj de eth0tty1 » Vin Feb 20, 2015 8:06 pm

QUOTE (daniel.doboseru)
Ai cunostinta de o marca model din aceasi clasa cu masina ta ....la care preturile la produsele originale sa fie mai mici ?
Printre altele , FIAT este o marca ieftina ..... dar nu cred ca ar avea preturi mult mai mici , TOTI jefuiesc clientii prin adaosuri imense. Dealerii auto sunt ca si bancile , scopul lor este sa "prinda" clientul si dupa aia sa il "stoarca" ca pe o lamaie ))

QUOTE (Cristi4x4)

pai ce sa spun , pretul la camasa este unul NORMAL si nu mi-i se pare exagerat ( insa nici ieftin ) , intamplator am intrat pe la magazinele altor dealeri de la alte marci .... mari diferente nu am observat

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 22 vizitatori