Dezmembrari De Unde?

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
glontbart
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 10, 2012 11:43 am

Mesaj de glontbart » Mar Apr 28, 2015 11:38 am

Buna ziua,
Caut si eu airbag-urile fata pt un Lancer 1.6 benzina din 2008. Ma puteti ajuta cu ceva idei de unde as putea achizitiona?
Ar trebui schimbat si calculatorul?
Multumesc.

Avatar utilizator
cirnatu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 17, 2007 1:43 pm

Mesaj de cirnatu » Mar Mai 12, 2015 10:46 am

Salut! Eu am cautat pe mobile.ro o masina lovita pe alta parte. A fost cea mai ieftina varianta. Pb este cu calculatorul de airbag. Degeaba iei de la una lovita, trebuie schimbat sau sterse erorile... nici eu nu stiu cum sa o rezolv.

Avatar utilizator
Vasea
EVO V
Mesaje: 496
Membru din: Joi Ian 02, 2014 1:32 pm
Localitate: IASI
Contact:

Mesaj de Vasea » Lun Dec 28, 2015 7:53 am

Cautati si pe http://www.pieseauto.ro/cauta/mitsubish ... mitsubishi , sunt multe parcuri de dezmembrari. bafta !


Stare produs:

Nou (58172)
Second (3572)


===============

Link-ul e sa zicem "ok". Nu pun la socoteala ca acel "search" se actualizeaza de la o ora la alta pe masura ce apar modificari in anunturile din rezultatul cautarii si iau in calcul doar faptul ca-i extrem de dificil de parcurs o lista asa lunga de... cuvinte. Informatia oferita e nula. De folosit motoare de cautare cre'ca e in stare toata lumea ce-si poate face un cont pe un forum.

Pe viitor evita astfel de postari si incearca sa fi mai scurt si la obiect. Merci.

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori