Foaie verde barabula, astazi te luam la... misto

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
krpower
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 03, 2007 12:33 pm

Mesaj de krpower » Joi Aug 28, 2008 10:43 am

nush in ce fel si mod se poate face caterinca de un coleg sau colegii de pe acest forum... ti se parea necesar sa deschizi si un topic pentru a face acest lucru..
Asta spune foarte multe lucruri despre tine... nu stiu daca am avut placerea de a sta de vorba cu tine face 2 face, dar eu am impresia ca te ascunzi in spatele monitorului prin astfel de comentarii (probabil ca lucruri mai bune nu ai de facut)...
de ce nu ne tii o predica la urmatoarea intalnire despre "prostiile" scrise prin acest forum?!

numai bine... :twisted:

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Joi Aug 28, 2008 10:56 am

QUOTE (krpower)nush in ce fel si mod se poate face caterinca de un coleg sau colegii de pe acest forum... ti se parea necesar sa deschizi si un topic pentru a face acest lucru..
Asta spune foarte multe lucruri despre tine... nu stiu daca am avut placerea de a sta de vorba cu tine face 2 face, dar eu am impresia ca te ascunzi in spatele monitorului prin astfel de comentarii (probabil ca lucruri mai bune nu ai de facut)...
de ce nu ne tii o predica la urmatoarea intalnire despre "prostiile" scrise prin acest forum?!

numai bine... :twisted:
Bai nene, ia nu te lua de tovarrasul secretar general... Esti pe dinafara complet.
Asta e un topic splituit dintr-altul, unde discutiile o luasera pe aratura.

Tovarasu' Cristi, aplicati-i o sanctiune pe linie de partid. Astfel de indivizi pe mine ma scot din sarite si-as fi in stare sa dau cu Lanceru' peste ei... :twisted:

Avatar utilizator
krpower
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 03, 2007 12:33 pm

Mesaj de krpower » Joi Aug 28, 2008 12:17 pm

QUOTE (Apple)QUOTE (krpower)nush in ce fel si mod se poate face caterinca de un coleg sau colegii de pe acest forum... ti se parea necesar sa deschizi si un topic pentru a face acest lucru..
Asta spune foarte multe lucruri despre tine... nu stiu daca am avut placerea de a sta de vorba cu tine face 2 face, dar eu am impresia ca te ascunzi in spatele monitorului prin astfel de comentarii (probabil ca lucruri mai bune nu ai de facut)...
de ce nu ne tii o predica la urmatoarea intalnire despre "prostiile" scrise prin acest forum?!

numai bine... :twisted:
Bai nene, ia nu te lua de tovarrasul secretar general... Esti pe dinafara complet.
Asta e un topic splituit dintr-altul, unde discutiile o luasera pe aratura.

Tovarasu' Cristi, aplicati-i o sanctiune pe linie de partid. Astfel de indivizi pe mine ma scot din sarite si-as fi in stare sa dau cu Lanceru' peste ei... :twisted:
ah scuza-ma domnule mar... m am bagat si eu aiurea in glumele voastre
QUOTE (Apple)Astfel de indivizi pe mine ma scot din sarite si-as fi in stare sa dau cu Lanceru' peste ei...te tine?! 8)

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Aug 28, 2008 12:37 pm

krpower, ce ai tata, ce ti s-a intamplat ?

in primul rand topicul asta nu l-am creat eu, asa cum ti-a spus Apple, e un topic splituit dintr-altul de catre Marty, cred.
in contextul asta e cam greu de inteles cum s-a ajuns la asa discutii, mai ales daca esti nu esti atent, dar tii cu tot dinadinsul sa postezi.

ai avut "placerea" sa discuti cu mine la intalnirile saptamanale...eu sunt ala de care te plangi pe la altii ca face misto pe forum de toata lumea. )
nu fac misto chiar de toata lumea....
am un colt albastru...ma stii sigur.
nu ma ascund in spatele monitorului, am mai multe "intalniri" mitsubishi la activ decat ai tu...si nu numai...si unii stiu la ce ma refer, dar nu tin
sa conving pe cei ca tine de anumite lucruri...
referitor la ce avem de facut fiecare io zic sa...schimbi subiectul. )
o sa te caut la urmatoare intalnire mitsu, la care voi fi prezent!

Apple daca imi permiti sa-ti zic pe nume, tovarase, eu stiu ca umorul meu nu e pe placul tuturor, dar la posturi de genul celor de mai sus nu ajung...decat cand respectivele persoane recurg la caracterizari la persoana.
Oricum maine va apare alt flacau care oripilat, cu sufletul ravasit si intelectu' deraiat, de cele scrise aici, se va arunca in topicul asta si va scrie...dupa cum il taie capul. Culmea e ca flacaii astia nu prea se omoara sa posteze in rest, dar daca e ceva de genul asta imediat li se ridica parul pe nas.

Avatar utilizator
krpower
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 03, 2007 12:33 pm

Mesaj de krpower » Joi Aug 28, 2008 12:50 pm

nu stiu...
nu prea am ce face si ma uitam si eu prin posturi si am zis sa mai arunc si eu niste cuvinte asa in vant...

bineinteles ca stiu cine esti si ca am vorbit cu tine, am zis asta doar ca sa fiu on topic daca te simti ofensat de ce am zis eu te rog sa imi atragi atentia maine!

off ce sare lumea in sus ca arsa de vreun subaru imprezza sti la semafor )

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Aug 28, 2008 12:59 pm

krpower, fii "mitsu proud owner"!
In rest...mistourile si restul fac parte din peisaj, indiferent de marca, de forum, de mediu, samd.
Nu ma ofensez asa usor.

Sanatate!

Avatar utilizator
krpower
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 03, 2007 12:33 pm

Mesaj de krpower » Joi Aug 28, 2008 1:18 pm

imi cer scuze dar abia acum am citit tot
QUOTE (Cristi)am mai multe "intalniri" mitsubishi la activ decat ai tu... wow ce remarca inteligenta ai facut... iti doresc sa vii la absolut toate intalnirile saptamanale create in urma eforturilor "unor flacai" de pe acest forum

QUOTE (Cristi)Culmea e ca flacaii astia nu prea se omoara sa posteze in rest, dar daca e ceva de genul asta imediat li se ridica parul pe nas.
chiar nu ma surprinde atitudinea asta ... asta e ce pot sa zic... imi place mai mult sa stau sa observ decat sa ma implic ( mai ales ca nu prea m am confruntat cu f multe probleme care sa merite un post, gen unde se pune apa pt stergator) si nici nu am sa o fac vreodata...

numai bine si daca vrei vb mai multe maine seara... cred ca am sa vin

Avatar utilizator
Cristi
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Mai 02, 2007 10:34 am

Mesaj de Cristi » Joi Aug 28, 2008 1:36 pm

Sa inteleg ca cineva se roaga in fiecare dimineata la Buda ca sa se stranga mai multi posesori ? )
Nu ma refeream la intalnirile astea saptamanale...au mai fost si altele cand erau doar 3-4 colturi...
Eu pe alea le tin minte...

Hai ca discutia asta devine ridicola...
Eforturi usoare flacai!

Avatar utilizator
mocanu86
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 05, 2007 11:38 am

Mesaj de mocanu86 » Vin Aug 29, 2008 11:40 am

daca nu va luati la bataie in seara asta la intalnire nu ati facut nimic pacat ca nu sunt in bucuresti .. faceam si un topic cu pariuri .. alea alea lasand astea .. abia astept sa ajung in bucuresti sa ne vedem la o intalnire numai bine fratzii mei ) glumesc

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 16 vizitatori