The new KING :-)

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Joi Feb 12, 2009 4:56 pm

bai nene...
ia puneti-va in pozitie de drepti si iesiti la raport.
Nu mai vreau sa vad avataruri pe forum. Nu mai vreau sa vad username-uri. Fiecare sa respecte regulile de conduita in felul urmator:
username-ul de forma Spatciuk se va transforma in Prenume.nume
Administratorii isi vor da demisia si posturile vor ramane vacante pana la noi ordine.
Cei care vor avea ceva de comentat la aceste reguli vor fi automat suspendati pe o perioada de 30 de zile.
Cine are pretentia sa scrie ceva, sa treaca intai pe la casierie si sa plateasca taxele.

PS: ma multumesc si cu o taxa de 1 Euro/post.

Avatar utilizator
spatciuk
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Joi Sep 18, 2008 7:29 pm

Mesaj de spatciuk » Joi Feb 12, 2009 7:33 pm

adica cum adica prenume.nume?

eu vreau nume.prenume (nu stiu unde e iconul care se tavaleste pe jos)

si in loc de avatar pot sa imi pun textul "avatar"? da' sa nu isi mai puna nimeni ca mine...

Avatar utilizator
Vibe
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 23, 2008 10:54 am

Mesaj de Vibe » Vin Feb 13, 2009 8:50 am

Ai uitat ca : cei cu TDI-uri sa zboare de pe forum deoarece sunt mutanti, contaminati cu ADN nemtzesc si nu se stie niciodata cum vom prelua puterea precum Hitler.



P.S. revin : nu avem cum sa preluam puterea deoarece suntem inapoiati , uzati si galagiosi dpdv tehnic.

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Vin Feb 13, 2009 8:56 am

QUOTE (Apple @ Feb 12 2009, 04:56 PM) bai nene...
ia puneti-va in pozitie de drepti si iesiti la raport.
Nu mai vreau sa vad avataruri pe forum. Nu mai vreau sa vad username-uri. Fiecare sa respecte regulile de conduita in felul urmator:
username-ul de forma Spatciuk se va transforma in Prenume.nume
Administratorii isi vor da demisia si posturile vor ramane vacante pana la noi ordine.
Cei care vor avea ceva de comentat la aceste reguli vor fi automat suspendati pe o perioada de 30 de zile.
Cine are pretentia sa scrie ceva, sa treaca intai pe la casierie si sa plateasca taxele.

PS: ma multumesc si cu o taxa de 1 Euro/post.

Ba,

Nu stiu de ce, dar cand iti citesc topicurile astea, automat imi aduc aminte de asta:

http://www.youtube.com/watch?v=_vTD-zLQLUU

Avatar utilizator
Vibe
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 23, 2008 10:54 am

Mesaj de Vibe » Vin Feb 13, 2009 2:47 pm

QUOTE (Vibe @ Feb 13 2009, 08:50 AM) Ai uitat ca : cei cu TDI-uri sa zboare de pe forum deoarece sunt mutanti, contaminati cu ADN nemtzesc si nu se stie niciodata cum vom prelua puterea precum Hitler.



P.S. revin : nu avem cum sa preluam puterea deoarece suntem inapoiati , uzati si galagiosi dpdv tehnic.



Sper sa se inteleaga ca a fost o gluma, din subtitlu am inteles ca e un topic de ``mistocareala``

Avatar utilizator
sobolanu'
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 07, 2007 4:51 pm

Mesaj de sobolanu' » Vin Feb 13, 2009 6:03 pm

Si nu uita de manelisti si cocalari..

Avatar utilizator
remusmy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Ian 21, 2009 10:31 am

Mesaj de remusmy » Vin Mai 15, 2009 6:24 pm

QUOTE (driverx @ Feb 13 2009, 09:56 AM) http://www.youtube.com/watch?v=_vTD-zLQLUU
Cred ca prezentatoarea aceasta are nevoie de un cooler cu azot ca poate i-a foc N******l TV si nu vrem asta

Avatar utilizator
The Hammer
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Feb 23, 2008 8:44 am

Mesaj de The Hammer » Mie Mai 27, 2009 8:42 am

nu stiam unde sa pun asta , dar fiind topic de mistocareala mi se pare ok ca loc : http://www.gugle.illegal.ro/ , deci e de-a dreptu pur si simplu

Avatar utilizator
Bucy
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 19, 2008 8:16 pm

Mesaj de Bucy » Mie Mai 27, 2009 1:36 pm

Tare rau, gugle

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mar Iun 02, 2009 10:17 am

cum asta e topic de bag ** tai copacul, io vreau sa il reinvii...

Asa ca, daca aveti chef de off-topic, fara motive anume, asta e cel mai bun topic pe care puteti sa va aruncati naduful...

Azi sunt nervos, pe o straduta foarte stramta, cu masini parcate si pe o parte si pe alta, incercam si noi sa gasim o solutie sa trecem si o proasta din spate cu un Logan claxona ca vaca in continuu. Cum nici eu, nici cel care venea din fata nu ne grabeam, am inceput sa ne miscam cate un mm doar, am inceput sa stam la palavre, doar de dragul claxonului de Logan, pana cand vaca a dat cu spatele de era sa intre intr-o masina care vroia sa mearga tot pe straduta aia... alte claxoane, nervi, i-am lasat certandu-se pe acolo....

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 25 vizitatori