Ajutor!

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Mar Iul 21, 2009 6:58 pm

Fara sa ma laud (bine, poate putin), am castigat un weekend la mare pt 2 persoane. In prima faza era o noapte de cazare cu masina pusa la dispozitie etc etc. Apoi s-au cam razgandit ei (cica nu au calculat faptul ca trebuiau sa trimita toate acele masini in tara) si au hotarat sa acorde o suma de bani (deloc neglijabila )
Cum mi-am starnit muierea ca o duc la mare (eu o duceam la o inghetata si de restu' imi faceam revizia si imi luam jante si gume , daca stiam din timp de bani ) am nevoie de o cazare pe maretul litoral romanesc.
Daca aveti idee de o vila, hotel etc etc, ceva decent (baie in camera obligatoriu, fara grupuri de adolescenti NF care sa-mi urle in cap pana la 6 dimineata) si unde sa pot rezerva 2 nopti (vineri si sambata) dati un semn va rog.

Multumesc

PS: nu am preferinta la statiune si poate nu trece de 200 de lei camera/noapte (raman macar cu bani de revizie)

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mar Iul 21, 2009 11:28 pm

Balgarsky Republica.
Si le rezolvi pe toate.

Adica... ma rog...te rezolva baietii si cu revizia si cu jantele si cu gumele... tot. E all inclusive. Si nici nu o sa iti ceara chei sau talon.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mie Iul 22, 2009 8:13 am

nu-i bre ca la balgarsky nu se cauta japoneze.
da se paote sa ai dreptate si sa iasa omu mai ieftin cu toate la ei.
e folositor si Andrei asta la ceva. (pe langa faptul ca imi da echipamentul de moto )

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Mie Iul 22, 2009 8:44 am

m-am gandit si la varianta cu vecinii de mai jos, dar intampin aceeasi problema..nu stiu unde sa ma cazez si sunt si mai multi km

Avatar utilizator
krpower
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 03, 2007 12:33 pm

Mesaj de krpower » Mie Iul 22, 2009 9:43 am

Jupiter, hotel Delta, 3 stele, A.C., evident si baie in camera >> 170 Ron...cred ca ii gasesti si pe net
am fost in w-e si vreau sa zic ca a fost super...

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Mie Iul 22, 2009 9:46 am

merci...eu vorbisem cu cei de la California (Cap Aurora - tot acelasi lant hotelier)
au destule review-uri pozitive ambele

Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Mie Iul 22, 2009 10:50 am

http://www.hotelvictory.ro/

hotel victory in mamaia, fara impresii/ fite, e exact pe plaja etc. nu mai stiu preturile dar am dat in luna mai 140 ron pe camera dubla vedere la mare

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 14 vizitatori