Evo 9=21.000?,merita?

La un pahar de vorba..
Scrie răspuns
Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Sâm Iun 19, 2010 10:16 pm

Aia rosie e sigur !
E clar acum nu o mai vrea . L-ai dovedit

Avatar utilizator
moro
EVO I
Mesaje: 11
Membru din: Mie Mai 07, 2008 3:15 pm

Mesaj de moro » Sâm Iun 19, 2010 11:06 pm

gata..e clar...ramane lituanianul cu masina nevanduta...

Avatar utilizator
gabitzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 24, 2007 4:04 pm

Mesaj de gabitzu » Lun Iun 21, 2010 1:33 pm

De parca pustiu nostru ar fi luat-o fara doar si poate insa acest incident l-a dat peste cap.
Sa fim seriosi, au spus-o si altii, asta e doar un topic de bagat in seama, cine vrea sa-si ia masina nu sta si cere sfaturi pe net despre un anume exemplar din nush ce tari straine.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Iun 22, 2010 2:18 am

QUOTE (Klez @ Jun 19 2010, 09:42 PM) =))))
Sa mor ce bine seamana cu asta : http://www.youtube.com/watch?v=JmPnV1nGHBI

Cred ca intre timp i-a schimbat stickerele si janta st spate....
Pai si unde-i problema, crezi ca are ceva? Nu vezi ca nici bine nu s-au oprit si copilotul a inceput sa fumeze?
Sa fim seriosi, daca AR FI EXISTAT o problema reala, acest lucru nu s-ar fi intamplat!

Avatar utilizator
SickneS
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mar 13, 2008 12:53 pm

Mesaj de SickneS » Mar Iun 22, 2010 12:26 pm

Klez ai cautat ceva pe youtube sa gasesti masina ...

ne mai amuzam si noi pe seama copiilor ... poate nici nu avea carnet.

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Mar Iun 22, 2010 11:23 pm

)) Chiar deloc. Am dat doar: "Lithuania EVO 9 "

Acum haideti sa trecem la lucruri serioase si sa schimbam titlul topicului in "OSKOSH = vreo 300.000 E, merita?" Nu de alta, da ma impedic in fiecare zi de banii astia cand ma dau jos din pat, iar Pajero vreau sa-l duc la vopsit. Asa ca raman fara masina, si nu vreau sa-mi "ies din mana", chit ca nu am C-ul, dar stiu sa conduc DAC-ul din semnatura

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Mie Iun 23, 2010 8:23 am

mai Klez....am analizat problema ta, si cred ca ce ai tu nevoie este ............... futui ca am uitat ce vroiam sa scriu.
hai ca daca ma imi aduc aminte (desi nu cred), revin.



dar poti sa stai linistit ca am analizat sigur situatia ta.

Avatar utilizator
Klez
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 28, 2008 9:58 am

Mesaj de Klez » Joi Iun 24, 2010 12:15 am

Daca te gandesti la ce ma gandesc si eu, sa stii ca nu m-ai nimerit... Nu stiu... Ceva e prin aer... ploaia probabil... ma afecteaza.... dar macar bine ca s-a mutat tpicul la "Cafenea", ca altfel trebuia sa-mi dau avertisment pt offtopic

Alooooo, coleguuuu... Cand uzi Lancer-ul ? Daca e nevoie, poti sa-mi trimiti mie bani si ti-l aduc eu pe roti pana in fata casei/blocului.

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Joi Iun 24, 2010 12:48 am

Ma bag peste oferta lui Klez. Da-mi MIE banii, o aduc in tara si iti mai spal o data motorul (se murdareste pe drum). Ah, si un bonus de la mine. Ii mai montez un sticker: mitsu.ro sau ce vrei tu. O sa ai masina perfecta.

Avatar utilizator
COObra
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 15, 2007 10:12 am

Mesaj de COObra » Joi Iun 24, 2010 10:16 am

deci...mai draga....ma bag peste oferta colegilor.
da-mi MIE banii si nu iti mai aduc nimic sa nu ai nici un fel de problema, nici un fel de cheltuiala si in felul asta, te ajut sa economisesti o groaza de bani, si luand in calcul experienta ta la volan...pot chiar sa zic ca ti-am salvat viata.
deci....imi esti dator.

oricum promit ca pe drumul de itoarcere trec pe la Klez sa bem o tzuica, dupa aia il luam pe Driverx la o bere si venim in fata scolii generale unde activezi sa facem niste cerculete, rotocoale sau orice alte figuri geometrice ne trec noua prin cap dupa bauturile respective.
hac!!

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori