Intamplare clubtoyota

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
goangaus
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Lun Oct 29, 2007 5:28 pm

Mesaj de goangaus » Mar Ian 08, 2008 6:28 pm

Salut,

Inainte sa cumpar Lancerul am cochetat destul de multa vreme cu Toyota, si implicit cu comunitatea online clubtoyota.ro. Mai urmaream topicurile de acolo, din cand in cand, dar, la un moment dat, forumul a disparut. Pe adresa stiuta se incarca nishte balarii. Am zis ok, au baietii probleme la server, se rezolva in cateva zile. A trecut o mai bine de o luna si nimik, aceleasi balarii. Curios la culme, pentru ca forumul era foarte populat, am cautat pe internet si am descoperit alt forum, nou infiintat, unde se preciza ca vechiul admin si-a luat baza de date si a vandut domeniul!!! Si mai cere si 1000 RON pentru restaurarea bazei de date! Oricum, baietii nu vor sa-i de bani, asa ca au hotarat sa o ia de la zero, cu alt domeniu, alt forum.

Ce ziceti de faza asta? Mie nu-mi vine sa cred!

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mie Ian 09, 2008 12:37 am

Am observat si eu la un moment dat ceva ciudat il legatura cu acest site, mi s-a parut si mie ciudat pentru ca nu stiam ce s-a intamplat. Cat despre fapta adminului, e super rusinoasa, se pare ca "foamea de bani" prinde cote din ce in ce mai alarmante pe meleagurile noastre...

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Mie Ian 09, 2008 2:10 am

Very f stupid move!

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 19 vizitatori