Un Like Pentru Un Mitsubishi

La un pahar de vorba..
Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Sâm Dec 22, 2012 8:21 am

Mersi. Da adresa exacta sa te pot gasi. Oasului e mare si n-am chef sa intreb in fiecare loc "Vlad? Este?" si sa mi se raspunda "Caaaare Vlad?" cum am patit ieri (asta ca sa mai razi un pic)

Avatar utilizator
vladd_s2004
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Feb 16, 2010 2:06 am

Mesaj de vladd_s2004 » Sâm Dec 22, 2012 11:51 pm

Oasului 76,colt cu Postavarului . Intrarea este de pe Postavarului.Acum sunt plecat din Cluj si nu revin decat in 26-29 si pe urma la anul Asa ca de chestie in ultima vreme m-au sunat unii sa-mi reproseze ca ca au avut probleme dupa ce au plecat din service cica.. si pana nu am intrebat din care service nu m-am prins ca oamenii fiind nemultumiti au cautat pe net numarul service-ului din Zorilor unde au gasit numarul meu. De ceva vreme tot sterg vechile anunturi de pe net si inca ma mai suna lumea

Avatar utilizator
didi^^
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 30, 2012 12:11 pm

Mesaj de didi^^ » Dum Dec 23, 2012 12:26 am

Nu stiu cate like.uri iti mai trebuie, am ajutat si eu cu unul :-)
Succes cu vopsitul!

Avatar utilizator
driverx
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 20, 2008 8:35 pm

Mesaj de driverx » Dum Dec 23, 2012 12:26 pm

QUOTE (vladd_s2004 @ Dec 22 2012, 11:51 PM) Oasului 76,colt cu Postavarului . Intrarea este de pe Postavarului.Acum sunt plecat din Cluj si nu revin decat in 26-29 si pe urma la anul Asa ca de chestie in ultima vreme m-au sunat unii sa-mi reproseze ca ca au avut probleme dupa ce au plecat din service cica.. si pana nu am intrebat din care service nu m-am prins ca oamenii fiind nemultumiti au cautat pe net numarul service-ului din Zorilor unde au gasit numarul meu. De ceva vreme tot sterg vechile anunturi de pe net si inca ma mai suna lumea

Loooooool.

Desi spatiul ala era foooarte mic, manevre cu 2 oameni mai ceva ca la camioane cu trailere, se pare ca mutarea iti face mai rau la business pana la urma

Craciun Fericit. Cred ca ne vedem dupa. Se pare ca dupa ce se incalzeste bine masina, ambreiajul incepe sa mearga in trepte si sa faca ceva zgomot. La rece merge frumos, lin, fara zgomote.

Pana atunci, studiez manualul de service. Sper ca nu trebuie dat si jugul jos (sau cum ii zice la astia cu ochi alungiti).

Scrie răspuns

Înapoi la “Cafenea”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori