Propunere Sectiune La Bursa

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 20, 2009 2:17 am

Ma gandesc ca ar fi oarecum interesant pentru toata lumea sa existe o sectiune de Review-uri favorabile si nefavorabile pentru firme intr-o sectiune a bursei.
Acum, toata lumea se va gandi la service-uri auto in principal si, intr-adevar, asta ar fi principalul scop. Insa putem povesti si despre magazine de comenzi online sau firme de piese auto. Cred ca in principal ar trebui sa fie review-uri despre firme care presteaza servicii si firme care au legatura cu domeniul auto.
Ce ziceti?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Mai 20, 2009 8:28 am

Sincer, nu prea am inteles exact ce propui, eu din cate am inteles, te refereai la topicuri de genul: Magazine online sau Service-uri auto sau useri recomandati, pensiuni recomandate, chestii de genul, si in fiecare, spunem de unde am cumparat/rezolvat o problema si daca avem de dat un review (in care fiecare il apreciaza cum vrea, tinand cont ca nu ai cum sa nu fi subiectiv), il postam acolo, intr-un topic dedicat unei anumite categorii?

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Mie Mai 20, 2009 8:39 am

Este o idee buna. O sustin si propun sa se adauge la aceasta categorie, eventual o subcategorie continand reviewuri la diferite produse de care suntem multumiti...auto si nu numai.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mie Mai 20, 2009 8:55 am

Eu cred ca ar fi mai buna o categorie principala, numita chiar Review si incare sa se deschida topicuri cu diverse dezbateri. Voi ce parere aveti?

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 20, 2009 10:38 am

recunosc ca eram cam obosit cand am venit cu propunerea.... chacha a rezolvat foarte bine problema propusa de mine. Deci o categorie de REVIEW si cu cateva subcategorii (n-ar fi insa prea frumos sa descoperim 20-30 de subforumuri acolo). Stabilim care sunt categoriile respective? Eu propun asa:
1. Service-uri auto
2. Magazine on-line
3. Servicii turistice
4. Servicii medicale
5. Useri recomandati

Cam atat cred ca e suficient. Ii acord drepturi de autor lui chacha pentru propunerile de sectiuni.

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Mie Mai 20, 2009 4:53 pm

de acord,sustin !

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori