Sugestii si propuneri

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Mar Iun 05, 2007 7:53 pm

Nu credeti c-ar fi necesara o sectiune de ICE, lightning si alte leduri sub masina?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Iun 05, 2007 10:31 pm

QUOTE (Marty)Nu credeti c-ar fi necesara o sectiune de ICE, lightning si alte leduri sub masina?
Se face fara probleme, dar ma gandesc ca ar fi mai benefic sa fac ceva care sa includa tot ce inseamna instalatie electrica. De acord?

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Mar Iun 05, 2007 10:39 pm

Pai asta ziceam si eu. 8)

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Iun 05, 2007 11:03 pm

Am creat o categorie de forumuri. Astept parerile voastre.

Tuning si tehnica

Avatar utilizator
hot
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 08, 2007 6:58 pm

Mesaj de hot » Vin Dec 14, 2007 1:50 pm

Nu se poate ca atunci cand citesti un subiect cu mai multe pagini pagina pe care o citesti sa apara cu alat culoare sau nuanta sau sa fie subliniata(ca tot trebuie sa dau cu mouse-ul in stanga sa ma uit sa vad ce pagina citesc).De asemenea nu s-ar putea modifica culoarea fundalului forumului ca mie personal gri-ul asta inchis nu stiu parca imi creeaza indispozitie(s-ar putea folosi o culoare mai deschisa ceva,albastru deschis,rosu deschis,sau chiar un alb)

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Sâm Dec 15, 2007 2:49 am

O sa incercam sa diferentiem cumva (prin culoare sau subliniere asa cum ai propus) nr paginii vizionate. Insa in legatura cu fundalul, mi se pare destul de linistitor si placut la citire, e chiar mai odihnitor decat un alb cu text negru sau eu stiu ce culoare.

Astept parerile celorlalti forumisti!

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Sâm Dec 29, 2007 3:00 pm

Recomand administratorilor sa supravegheze mai bine inregistrarea userilor, din experienta va spun ca o sa ajungeti sa nu mai apucati sa stergeti spamurile lansate de boti. Noi am recurs la o metoda simpla dar eficienta: inregistrarea userilor noi se face exclusiv la cerere, numai de catre admini (vedeti aici).

Avatar utilizator
hot
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 08, 2007 6:58 pm

Mesaj de hot » Dum Ian 06, 2008 2:02 pm

As vrea ca la jurnal de bord in dreptul fiecarui topic sa se faca o diferenta intre masini,gen new lancer(sau macar sa fie scris anul)varianta si proprietarul masinii adica nick-ul acestuia.Eu citesc mai ales despre noul lancer si tot deschid topicuri cu vechiul lancer(sa nu se supere proprietarii pe mine)si devine obositor sa tot caut numai topicurile care ma intereseaza.Cel mai corect ar fi sa fie scris Lancer 2008 invite 1,5 si nick-ul.

Avatar utilizator
keny
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 14, 2007 11:04 pm
Contact:

Mesaj de keny » Dum Ian 06, 2008 8:06 pm

S-au luat masuri!

Avatar utilizator
Sfinxul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Aug 20, 2007 9:14 pm

Mesaj de Sfinxul » Dum Ian 06, 2008 8:37 pm

Poate nu ar fi rau ca si in semnatura sa-si treaca fiecare tipul de masina, motor, echipare, etc ca sa stim la ce model se refera. De multe ori, cauti informatii despre lancerul de 1,6 si dupa ce citesti mai multe mesaje constati ca ai citit despre modelul de 2,0 l sau EVO.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori