Site Mitsu.ro

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Feb 07, 2011 2:58 pm

Salut,

am lansat si un mic site care sa ne contureze o identitate mai puternica si sa ne defineasca ca si comunitate (scuzati cacofonia). Deocamdata cuprinde o scurta istorie a marcii noastre favorite si o sectiune de test-drive pe care de-a lungul timpului sper sa reusim sa o imbogatim impreuna. Ca un hint, nu va grabiti cu articolele, asteptati putin deoarece sper sa reusesc sa vin cu niste surprize pentru cei care doresc sa contribuie. Idei sunt, asteptam si ideile voastre, vom face un brainstorming intens si cu siguranta rezultatul nu va dezamagi. Pana atunci, asteptam feedbackul vostru vis-a-vis de noua latura a comunitatii noastre.

Cheers!

Avatar utilizator
shadow2blade
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Dec 03, 2008 7:15 pm

Mesaj de shadow2blade » Lun Feb 07, 2011 3:03 pm

O idee foarte buna Te sustinem.

Avatar utilizator
ciprian_dobretrifan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 20, 2009 5:35 pm

Mesaj de ciprian_dobretrifan » Lun Feb 07, 2011 4:07 pm

O idee interesanta. Multa bafta.

Fac si eu o mentiune totusi: ar trebui schimbat bannerul de sus cu mitsu.ro Daca pe forum mai e cum mai eu, pe situl nou e deja mult prea ingustat pe verticala

Avatar utilizator
bacodrut
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Sep 18, 2010 2:04 pm

Mesaj de bacodrut » Lun Feb 07, 2011 5:00 pm

In regula, adica foarte bine, ar fi mult mai multe informatii in acelasi loc, mai usor de gasit si in acest sens poate mult mai bine reprezentata aceasta marca, care zic eu e in top!

Avatar utilizator
sith lord
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 23, 2010 7:50 pm

Mesaj de sith lord » Lun Feb 07, 2011 7:46 pm

Felicitari,din parte mea nota 10!

Avatar utilizator
PIRI
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 05, 2009 12:16 pm

Mesaj de PIRI » Lun Feb 07, 2011 8:05 pm

Am avut o surpriza placuta, la intrarea pe site.
Felicitari !!!

Avatar utilizator
cotcodac
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Ian 12, 2010 10:22 pm

Mesaj de cotcodac » Lun Feb 07, 2011 8:48 pm

Idee buna care sper sa scoata din monotonie fanii si posesorii de Mitsubishi. Datii inainte ca-i dati bine.Succes.

Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Lun Feb 07, 2011 9:32 pm

Felicitari!! Chiar nu ma asteptam si cand am vazut poza lui adictoma si "veti fi redirectat in 10 secunde" zic wtf ??
Felicitari inca odata !!

Avatar utilizator
madaCTA
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Oct 20, 2008 11:08 pm

Mesaj de madaCTA » Lun Feb 07, 2011 10:06 pm

Frumoasa initiativa ! Abia astept sa vad revigorarea site-ului. Mitsu is the best !

Avatar utilizator
Стрелок
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 04, 2009 2:45 pm

Mesaj de Стрелок » Lun Feb 07, 2011 10:30 pm

Felicitari!
Arata chiar ok si cel mai important, o sectiune cu articole despre test-drive scrise de membrii mi se pare foarte important. Nu vreau sa jignesc pe nimeni, dar, personal, am mai multa incredere in ce scrie un membru pe care il cunosc (nah ca mi-am dat cu tesla ca de un an tot zic ca ajung si eu pe la o intalnire) sau ale carui pareri le-am citit pe forum decat in multe articole mai mult sau mai putin platite.
O sugestie: cum multi dintre noi am facut test-drive cu aceleasi masini, in special Mitsubishi, poate nu ar strica o atasare a comentariilor (tot despre test-drive) ale membrilor sau postarea lor in susl paginii, ceva care sa nu fie la un loc cu restul discutiilor.
Felicitari inca o data! Sper sa va ajut si eu cu un comentariu/articol candva.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori