propunere pt moderatori

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Iul 21, 2008 12:33 pm

Ok, o sa supraveghez activitatea moderatorilor mai intens de acum incolo. :wink:

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Lun Iul 21, 2008 7:28 pm

Eu am sters acu' cateva zile un post de aria "Lancer". Acolo nu se vand cauciucuri!

Cit despre lipsa de respect a moderatorului/moderatorilor, hai sa vorbim despre nesimtirea userilor care scriu pe unde-i taie pe ei, ca asa vrea muschiu' lor, ca vine un prost mai incolo si face curat dupa ei. Eventual prostu' respectiv sa le dea si mesaj nesimtitilor si sa-si ceara scuze, indicind eventual si locul unde au fost mutate posturile, este?
Altceva mai doriti? Niste flori, niste prajituri, o scobitoare din import?

Avatar utilizator
damutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iul 06, 2007 4:22 pm

Mesaj de damutz » Mar Iul 22, 2008 2:25 pm

Marty ai perfecta dreptate cand te referi la prostii scrise. Eu ziceam doar sa le muti in alta parte sau sa scrii mare offtopic. Si daca tot intrebai daca mai dorim ceva, daca se poate, as vrea si eu niste Lady Godiva, dar doar daca se poate.

Avatar utilizator
Raven
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iul 01, 2008 8:46 pm

Mesaj de Raven » Sâm Iul 26, 2008 12:31 am

QUOTE (andrei)QUOTE (eth0tty1)la categoria outlander as propune 2 subcategorii separate pentru cele doua modele outlander existente, respectiv:
1G (2003-2006) Airtrek & Outlander
2G (2007+) Outlander

multumesc
O sa se faca, inca ne chinuim sa convingem template-ul sa accepte subforumuri...

P?n? atunci, pune?i o culoare diferit? de negru (default) pentru linkuri, c? nu se disting deloc pe l?ng? scrisul normal. Spre exemplu: la redirectarea „click aici” sau alte linkuri obi?nuite postate de c?tre forumi?ti.

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Sâm Iul 26, 2008 1:02 am

QUOTE (damutz)[...] as vrea si eu niste Lady Godiva, dar doar daca se poate.
Vorbeste cu Leofric, poate ti-o trece pe numele tau.

Avatar utilizator
santto
EVO I
Mesaje: 14
Membru din: Sâm Ian 26, 2008 8:33 am

Mesaj de santto » Vin Noi 21, 2008 2:27 pm

mie imi place cum este structurat forumul in acest moment si sunt multumit si de cum se misca....insa, marea mea problema o reprezinta faptul ca nu reusesc deloc sa atasez poze . cine imi spune si mie cum sa fac sa reusesc?..

multumesc.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Sâm Noi 22, 2008 3:12 pm

Problema este ca momentan nu se pot atasa poze cu o dimensiune mai mare de 600x600...

Cand folosesti butonul "raspunde" sau "topic nou", sub casuta in care introduci textul care va aparea in mesaj, vei observa un camp "Nume fi?ier". Cu ajutorul butonului "Browser" din dreptul sau, selectezi poza, apoi faci click pe "Adauga atasament". Procesul va fi reluat pt fiecare poza in parte, succes! :wink:

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Lun Mai 04, 2009 6:42 pm

inca o data..daca mai stergeti posturi faceti un topic cu motivul sau macar scrieti "Sters by..."..stiu ca eram offtopic( vorbeam tot de masini si nu vindeam nimic) dar prin continuarea discutiei in alta parte nu cred ca gaseam o rezolvare...sanatate

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori