Acces mitsu.ro

Sugestii si comentarii pt. imbunatatirea Forumului si a Site-ului, Regulament de ordine interioara :)
Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mar 15, 2011 11:32 pm

A mai intampinat cineva in ultimele 5-6 zile probleme la logare?

Am gasit niste chestii cam dubioase in niste loguri si e posibil sa se fi blocat automat cateva conturi. Teoretic acum ar trebui sa fie totul ok, conturile respective au fost deblocate. Daca se intampla ca cineva sa nu se poata loga, citeste sau poate fi contactat de catre cinecva care a citit acest mesaj, rugamintea mea este sa fiu contactat pe mail (andrei @ mitsu.ro) pentru a rezolva problema.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Vin Feb 10, 2012 5:20 pm

Desi traficul din ultimele zile a crescut, am primit cateva raportari legate de probleme in accesarea forumului. Daca a mai avut cineva, va rog anuntati-ne in cadrul acestui topic sau pe pagina de facebook.

Multumim!

Avatar utilizator
DaniD25
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Oct 11, 2011 2:53 pm

Mesaj de DaniD25 » Sâm Feb 11, 2012 5:27 pm

Forumul merge f f slab dimineata. Cand postez dimineata, cu noapte-n cap site-ul se incarca relativ greu, dar merge, in schimb pentru o postare astept 30-45sec ca s-o afiseze. Nu am avut probleme de accesare efectiva ci numai de viteza de raspuns a serverului forumului.

Scrie răspuns

Înapoi la “Sugestii / Comentarii / Reguli”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori