Salut

Our trash can :-)
Închis
Avatar utilizator
justin_0120
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 20, 2013 5:00 pm

Mesaj de justin_0120 » Vin Dec 20, 2013 5:14 pm

am achizitionat de curand un mistu colt 1.1 din 2008 ,masina e destul de ok pentru ce am eu nevoie ,are 64000 km , iar ca probleme pot enumera :
1..un scartait metalic care e destul de enervant si e pe la 2000 de ture zic eu care nu stiu ce ar putea fi

2..cand am mers 4 persoane in ea am auzit niste batai pe spate dreapta si banuiesc ca ar fi amortizoarele

3..displayul central cateodata se inchide ramane lumina aprinsa la el dar nu mai afiseaza nimic si isi revine el cand are chef...

m-am interesat de amortizoare si unde am fost eu mi-au zis ca sunt cam 330 ron bucata si m-i se pare foarte mult asa ca astept sfaturi ceva daca a gasit cineva mai ieftin ,,,

acel scartait aveti idee de la ce ar putea fi si care ar fi rezolvarea

si displayul central se poate repara pe undeva sau se gaseste pe undeva de cumparat altul ,sh banuiesc ??

multumesc

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Dum Dec 22, 2013 10:10 am

Citeste te rog regulamentul si spune titlul topicului. Daca toti incepem cu Ajutor sau Salut nimeni nu mai poate cauta niic. Cnosidera-l un avertisment. Multumesc.

Închis

Înapoi la “Trash can”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 15 vizitatori