Recomandare Service Mitsubishi Iasi

Discutii despre problemele tehnice cu care v-ati confruntat, rezolvarea lor, service-urile autorizate si dealerii Mitsubishi
Avatar utilizator
bl2676
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 08, 2017 10:28 am

Mesaj de bl2676 » Mar Noi 14, 2017 12:55 am

Salutare si bine v-am gasit.

Sunt posesorul unui ASX din 2010, pentru care as vrea sa ii fac o mica revizie (ulei, filtre) si o verificare generala la trenul de rulare, roti, frane, etc...
Ce service recomandati? M-am uitat pe forum, majoritatea posturilor sunt vechi, nimic nou sau de actualitate. Sunt deschis la sugestii, chiar si particulare, nu vreau in mod special sa ajung la reprezentanta. Din cate am inteles nu e foarte recomandat. (preturi mari si lucru de mantuiala)


Multumesc.



Avatar utilizator
dorianakis
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iul 20, 2008 12:26 am

Mesaj de dorianakis » Mie Noi 29, 2017 1:54 am

depinde in ce oras te afli...

Avatar utilizator
bl2676
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 08, 2017 10:28 am

Mesaj de bl2676 » Mie Dec 06, 2017 12:52 pm

QUOTE (dorianakis @ Nov 29 2017, 01:54 AM) depinde in ce oras te afli...

Pai era scris in titlu...
Anyway, daca e cineva interesat, pot sa dau detalii pe privat pe unde mi-am mai facut diverse operatiuni si achizitii pentru ASX-ul meu, sa nu se considere cumva reclama.

PS. Inca sunt in cautarea unui service ok in Iasi...

Avatar utilizator
bogdan.lucaci
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 26, 2013 1:34 pm

Mesaj de bogdan.lucaci » Mie Feb 07, 2018 8:37 am

Buna, sunt posesorul unui ASX din 2013 si pot confirma importanta evitarii reprezentantei Mitsubishi din Iasi in baza experientelor cu ei.
Si eu sunt in cautarea unui service ok /sad.gif" style="vertical-align:middle" emoid=":(" border="0" alt="sad.gif" /> chiar nimeni de pe forum nu ne poate ajuta?

Ma poti ajuta cu datele de contact? (si eu trebuie sa fac o revizie pentru filtre si ulei)

Multumesc mult!

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme tehnice, service-uri si dealeri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori