Renunta Mcar La Magazine?

Discutii despre problemele tehnice cu care v-ati confruntat, rezolvarea lor, service-urile autorizate si dealerii Mitsubishi
Avatar utilizator
biku
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Apr 06, 2009 7:29 pm

Mesaj de biku » Joi Feb 04, 2010 9:28 am

multumim inca odata Radu. ne ai luminat. se poate inchide ?

Avatar utilizator
radurin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 02, 2009 5:05 pm

Mesaj de radurin » Joi Feb 04, 2010 9:44 am

Cu placere.

Avatar utilizator
Danyutz
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Noi 17, 2008 10:14 pm

Mesaj de Danyutz » Joi Feb 04, 2010 1:48 pm

Nippon n-are cum sa se inchida, ala a fost om destept, nu si-a ridicat impreiu de showroom, sta si vinde de la parteru` blocului. Ii merge si relativ bine.

Eu nu am auzit ca ne inchidem. Intradevar, s-a inchis Oradea, Arad si Sibiu .. dar nu din cauza MCar-ului, ci din cauza banutului.

Avatar utilizator
Garsia
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 28, 2009 9:04 am

Mesaj de Garsia » Joi Feb 04, 2010 4:03 pm

Colegi va multumesc...de aceea imi place acest forum ptr ca orice discutie in contradictoriu este un lucuru bun din care oamenii destepti au ce invata. Eu unul ,personal, am primit niste informatii f bune in acest topic si va foarte multumesc ptr ele. Daca am suparat pe cineva imi cer scuze dar am provocat aceste discutii tocmai ptr a afla cate o parere pertinenta.
Si acum daca se poate, putem inchide acest topic.
Multumesc
@ danyutz
Stai linistit...traiasca ENB ca el a ridicat Nippon Car by the way...

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Joi Feb 04, 2010 6:57 pm

QUOTE (Danyutz @ Feb 4 2010, 01:48 PM) Eu nu am auzit ca ne inchidem. Intradevar, s-a inchis Oradea, Arad si Sibiu .. dar nu din cauza MCar-ului, ci din cauza banutului.
Si-a deschis RMB parca la Oradea. Moare unu, respira altu

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme tehnice, service-uri si dealeri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori