Servicii Dealeri

Discutii despre problemele tehnice cu care v-ati confruntat, rezolvarea lor, service-urile autorizate si dealerii Mitsubishi
Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Lun Mai 10, 2010 11:16 pm

Te cred , dar conteaza provenienta mail-ului .
Atunci, cred ca astia din presa de scandal sau ceva asemanator, ar fii trebuit sa fie la mititica deja .
Daca mi-e imi da Obama mail din greseala cu fanteziile lui , eu nu cred ca trebuie sa-i cer aprobarea pentru ca a fost fraier , a "neatent"

Avatar utilizator
volodea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 20, 2010 4:39 pm

Mesaj de volodea » Mar Mai 11, 2010 10:31 am

Eu de fapt vroiam sa atrag atentia asupra altui aspect>
Neprofesionalismul.
Cum se poate educa un furnizor de servicii, vanzator etc; cum se poate educa clientul, sa isi cunoasca drepturile dar si obligatiile....chestii d'astea...neserioase
Dar este mai interesant scandalul, barfa...
Toate cele bune!

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mar Mai 11, 2010 11:00 am

Tu vorbesti de profesionalism cand vrei sa folosesti conversatii care nu-ti erau adresate? Come on... Pune-l pe tatal tau sa intre pe forum si lasa-l pe el sa posteze daca tii neaparat sa arati neprofesionalismul altora.

Avatar utilizator
volodea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 20, 2010 4:39 pm

Mesaj de volodea » Mar Mai 11, 2010 12:03 pm

QUOTE (Apple @ May 11 2010, 11:00 AM) Tu vorbesti de profesionalism cand vrei sa folosesti conversatii care nu-ti erau adresate? Come on... Pune-l pe tatal tau sa intre pe forum si lasa-l pe el sa posteze daca tii neaparat sa arati neprofesionalismul altora.

Nu imi erau adresate mie, dar eram si eu inclus in acea conversatie, iar de facut rau, prin a posta un email de acest gen, este foarte usor.
Spun asta, pt ca observ ca te roade foarte tare pizma si nu inteleg de ce?

Avatar utilizator
BUGHY
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 09, 2008 7:49 pm
Contact:

Mesaj de BUGHY » Mar Mai 11, 2010 6:56 pm

Eu vreau sa rad omule
Daca mai intarzii mult , cer moderatorilor sa inchida topicul si sa iei si un warn , ca ne fierbi aici degeaba ...

Tu ai lansat "bomba" ! Acum ce faci ? In loc sa bubuie , cam fasaie ...

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mie Mai 12, 2010 9:30 am

QUOTE (volodea @ May 11 2010, 12:03 PM) Nu imi erau adresate mie, dar eram si eu inclus in acea conversatie, iar de facut rau, prin a posta un email de acest gen, este foarte usor.
Spun asta, pt ca observ ca te roade foarte tare pizma si nu inteleg de ce?

Nu ma roade nimic, da' asa sunt eu, ma cam enerveaza atacurile aiurea in tramvai fara dovezi. Daca faci o afirmatie vino cu dovezi, deocamdata doar arunci aiurea cu noroi. Nu lucrez la Mitsubishi, n-am nimic in comun cu Mitsubishi decat faptul ca merg cu un Lancer, am prieteni cu masini Mitsubishi si, da, mi-am facut niste prieteni care lucreaza la Mitsubishi. Poate faptul ca n-am aruncat cu noroi, ci am discutat direct cu persoanele implicate orice problema am avut a facut ca relatia sa decurga foarte frumos.

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme tehnice, service-uri si dealeri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 13 vizitatori