Stiati Ca S-a Deschis Un Nou Dealer Mitsubishi ?

Discutii despre problemele tehnice cu care v-ati confruntat, rezolvarea lor, service-urile autorizate si dealerii Mitsubishi
Avatar utilizator
BOGDAN.MITSUBISHI
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 10, 2010 12:17 pm

Mesaj de BOGDAN.MITSUBISHI » Lun Mai 10, 2010 12:42 pm

BUNA ZIUA,

IN PRIMUL RAND AS VREA SA MA PREZINT
NUMELE MEU ESTE BOGDAN-TIBERIU CRUCIANU
FELICIT TOTI POSESORII DE AUTOMOBILE MITSUBISHI , ATI FACUT O ALEGERE FOARTE BUNA !

NOUL DEALER MITSUBISHI SE AFLA LA 5 MINUTE DE BUCURESTI, PE SOSEAUA GIURGIULUI NR.288G,JUDETUL ILFOV, COMUNA JILAVA (DRUMUL SPRE GIURGIU)

IN NOUA LOCATIE VETI GASI SHOWROOM-ul, SERVICE-UL SI BINE-NTELES MASINILE DE TEST-DRIVE.


DACA VA POT FI DE FOLOS CU ORICE INFORMATIE DESPRE NOILE MODELE SAU DESPRE SERVICE , NU EZITATI.

SUNT AICI PENTRU VOI !
Fişiere ataşate

[Extensia bmp a fost dezactivată şi nu mai poate fi afişată.]


Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Lun Mai 10, 2010 12:54 pm

@moderare:
* Pentru viitor de stiut: din Regulament - Abuz vizual (Caps Lock / Culori / Font / etc): 10%
* Se muta la categoria Probleme tehnice, service-uri si dealeri

@on-topic: Ma bucur sa aud asta, cu cat mai multe firme, cu atat poate apare ceva mai multa neindiferenta la unii datorita concurentei. Mult succes si sper sa invatati din nemultumirile noastre si anumite greseli ale altora (dealeri/service)

Editare ulterioara: Sugerez daca doresti sa postezi si aici sa ne facem o idee de preturi.

Avatar utilizator
Tanaka
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Mai 07, 2009 4:41 pm

Mesaj de Tanaka » Lun Mai 10, 2010 12:59 pm

Pont:
Datele de contact (adresa web, mail, tel, etc..) ale firmei (showroom + service) ar fi foarte utile

Avatar utilizator
BOGDAN.MITSUBISHI
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 10, 2010 12:17 pm

Mesaj de BOGDAN.MITSUBISHI » Lun Mai 10, 2010 1:28 pm

QUOTE (chacha @ May 9 2010, 09:54 PM) @moderare:
* Pentru viitor de stiut: din Regulament - Abuz vizual (Caps Lock / Culori / Font / etc): 10%
* Se muta la categoria Probleme tehnice, service-uri si dealeri

@on-topic: Ma bucur sa aud asta, cu cat mai multe firme, cu atat poate apare ceva mai multa neindiferenta la unii datorita concurentei. Mult succes si sper sa invatati din nemultumirile noastre si anumite greseli ale altora (dealeri/service)

Editare ulterioara: Sugerez daca doresti sa postezi si aici sa ne facem o idee de preturi.


Din pacate fiind la inceput inca nu putem functiona pe partea de service/garantii pe motivul ca inca nu au iesit toate actele/stampila.Insa nu va mai dura mult pana atunci.
Ce va pot spune insa este faptul ca suntem un service multimarca, si avem o colaborare excelenta in relatia cu asiguratorii din romania, si aici ma refer la societatile de asigurare in caz de dauna. avem contracte de decontare directa cu ei .

Va mai pot spune ca pretul orei de manopera este de 60 RON + TVA si avem o legatura foarte stransa cu importator direct de piese de origine din Germania.

Adresa : Sos. Giurgiului Nr. 288G Com. Jilava Jud. Ilfov

Adresa mea de email este : bogdan.crucianu@mobilepower.ro

Telefon :
0746.14.14.26

Va stau la dispozitie pentru orice detalii!

O zi buna!

Avatar utilizator
doza
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 15, 2009 7:18 am

Mesaj de doza » Mar Mai 11, 2010 11:28 am

Salut, eu sunt cel care a cumarat 5 machete mitsu de la voi
Eu unu mi-am reglat farurile la ei, rapid si eftin ca sa zic asa, super multumit.
Apropo, mai aveti machete cu Colt ? Daca da joi trec sa iau una

Avatar utilizator
BOGDAN.MITSUBISHI
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 10, 2010 12:17 pm

Mesaj de BOGDAN.MITSUBISHI » Mar Mai 11, 2010 12:27 pm

Salut

Din cate vad eu in vitrina mai avem 3 bucati , te asteptam pe la noi !

Avatar utilizator
volodea
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Apr 20, 2010 4:39 pm

Mesaj de volodea » Mar Mai 11, 2010 4:05 pm

Buna ziua,

Ma bucur ca ati intrat pe piata si va doresc succes!
Sper, speram cu totii sa fiti altfel decat ceilalti
Bafta!

Avatar utilizator
c6t9
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 01, 2010 10:33 pm

Mesaj de c6t9 » Mar Mai 11, 2010 5:25 pm

?ncercaţi să c?ştigaţi clienţi, nu bani. O să vedeţi după că banii vin natural. E cea mai importantă lecţie şi din păcate eu ?n Romănia nu am văzut-o aplicată.

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Mar Mai 11, 2010 5:47 pm

Am mai dat undeva exemplul asta fara sa fac neaparat reclama: cei din Bistrita aveau 56 ron fara tva iar "dupa ce a venit stampila" au sarit la 68 ron + tva. Ideea e ca se pot face reprezentanta si fara sa iti ia suta de ron la fiecare surub desfacut... Fata de nea Gigi din Bistrita tot e scump dar pana la urma e reprezentanta, are tester, scule, etc... si pentru mine ce e mai important, imi cunosc masina...

Avatar utilizator
ciprian_dobretrifan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 20, 2009 5:35 pm

Mesaj de ciprian_dobretrifan » Mie Mai 12, 2010 9:06 am

In primul rand multa bafta in activitatea pe care o incepeti !

In al doilea rand, imi permit sa fac si eu o sugestie. Dat fiind ca Lancerul totusi chiar face parte din categoria masinilor pe care chiar te mananca rau de tot sa le adaugi diverse accesorii (spoiler, eleron, accesorii interior, etc), ar fi un mare plus daca ati reusi sa aduceti accesorii mitsubishi la preturi mai de bun simt ( adica nu ca pe site-ul accesorii.mitsubishi-motors.ro ).

Ca sa dau doar un exemplu, a aparut pe acest site o reducere spectaculoasa la "accesorii de viteza" mistubishi de 25% (spoiler fata / spate, eleron, praguri). Cu tot cu aceasta reducere, facand un calcul simplu suma de plata pentru colti fata + praguri + eleron stil elegant lancer nou se ridica la 2810 RON fara manopera. Luand preturile nereduse de pe maxtuning.md de exemplu de unde membrii grupului au tot cumparat multumita lui zimbet, aceleasi piese duc la 1810 RON fara manopera.

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme tehnice, service-uri si dealeri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori