Verificare Numar Kilometrii Dupa Serie Sasiu

Discutii despre problemele tehnice cu care v-ati confruntat, rezolvarea lor, service-urile autorizate si dealerii Mitsubishi
Avatar utilizator
Vic*
EVO II
Mesaje: 72
Membru din: Lun Iun 18, 2012 12:30 pm
Localitate: Sibiu
Contact:

Mesaj de Vic* » Dum Mai 12, 2013 10:57 am

Sunt curios daca este cineva aici pe forum care are posibilitatea sa verifice numarul de kilometrii reali parcursi de o masina dupa seria de sasiu a masinii. Stiu ca la alte marci poti sa verifici la reprezentata numarul de kilometrii parcursi de o masina daca ai seria de sasiu. La Mitsubishi se poate? Daca daca da, este cineva aici pe forum care poate face acest lucru? Eu nu am reprezentanta Mitsubishi in oras si as vrea sa ma ajute, daca poate.

Avatar utilizator
nini
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 21, 2008 10:01 pm

Mesaj de nini » Dum Mai 12, 2013 4:43 pm

se poate verifica doar daca masina a fost in service si acolo s-a inregistrat numarul de kilometri.
de obicei importatorul si service-urile din subordinea lui au baza de date comuna, ceilalti dealeri au baze de date separate.
un telefon la reprezentanta din orasul de unde vrei sa cumperi masina cred ca te poate ajuta.

Avatar utilizator
Vic*
EVO II
Mesaje: 72
Membru din: Lun Iun 18, 2012 12:30 pm
Localitate: Sibiu
Contact:

Mesaj de Vic* » Mar Apr 07, 2015 11:23 am

Si stie cineva care e importatorul pentru Mitsubishi in Romania? Ca am sunat la un dealer in Timisoara si a zis ca nu poate verifica seria de sasiu decat daca reviziile au fost facute la ei.

Avatar utilizator
sobolanu'
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 07, 2007 4:51 pm

Mesaj de sobolanu' » Mar Apr 07, 2015 8:50 pm

"kilometri" ....

Avatar utilizator
radu-lancer
EVO VII
Mesaje: 931
Membru din: Joi Sep 10, 2009 1:06 pm
Localitate: Bucuresti
Contact:

Mesaj de radu-lancer » Mie Apr 08, 2015 1:10 am

Importatorul pentru Mitsubishi in Romania din cate stiu este M CAR TRADING din Bucuresti,

Showroom&Service:
Tiriac Auto Bucuresti Expozitiei
Adresa: Bd. Expozitiei, nr.2, sect 1, Bucuresti, Bucuresti
Telefon: 021.202.64.60
Fax: 021.202.64.94
Site: www.mitsubishibucuresti.ro

Scrie răspuns

Înapoi la “Probleme tehnice, service-uri si dealeri”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori