Jante EVO 8 - topic consultativ

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Mie Aug 15, 2007 7:06 pm

QUOTE (Marty)I-am trimis omului doua telefoane dual sim (11 milioane) si i-am zis ca sa nu-mi dea bani, sa-mi dea jantele. A ris. Probabil ca vrea mult mai mult. Ideea e ca a zis "marty, intereseaza-te cit costa 4 jante SH de EVO8 si eu ti le dau p-astea la un pret pentru special tine".


Ai telefoane dual sim? Ma intereseaza si pe mine dar de genul: 2 butoane pentru apelare si cardurile sa functioneze tot timpul in paralel...sa nu fie nevoie sa selectezi retelele cand suni si sa poti fi apelat si pe orange si pe vodafone. Exista? ...Scuze de off topic... :oops:

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Mie Aug 15, 2007 7:26 pm

D-alea sunt. CECT 689i.
Ideea e ca a doua cartela nu e chiar... a doua cartela, e emulata din prima. Telefonul functioneaza cu amindoua o data, dai telefon de pe amindoua, primesti pe amindoua, butoane separate de apel, etc. Doar ca a doua cartela e privata de niste functii (nu poti apela cost control, nu se pupa cu casca bluetooth....). Sunt niste mici chichite considerate de unii ca fiind enervante.

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori