space star

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Avatar utilizator
VALI
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Apr 09, 2008 4:15 pm

Mesaj de VALI » Vin Apr 11, 2008 5:24 pm

thanks for raspuns sfinxule!
intradevar, sunt foarte multumit de masina.
am plecat acum 3 ani de la faptul ca sunt un fan al marcilor japoneze, am facut un studiu de piata vis-a-vis de cla compacta-mica a masinilor de la acea data si m-am oprit la space star. de fapt cel mai mult m-a convins tipul de garantie (full pe europa+faptul ca nu te lasa cu masina in drum atunci cand ai (daca ai) vreo problema. dupa 3 ani si peste 52000 km facuti afara si in romania declar pe cuvant ca sunt foarte multumit de masina.
de exemplu: in cartea tehnica spune ca viteza max. este de 170km, iar eu eram pe autostrada cu masina full la 180 km (mi-a atras atentia pustiul meu), iar alta data am mers 1100 km non-stop (am oprit doar sa alimentez) de la viena pana la roma.
de accea m-am hotarat sa-mi iau tot un mitsubishi, de aceasta data un lancer clasic (are un fin de-al meu si e foarte multumit de el0 iar finisajele sunt mai bune decat la noul lancer, de aceea acum caut si eu cateva accesorii.

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 8 vizitatori