Modificări Optice

Tuning si modificari optice: jante, exterior, interior...
Avatar utilizator
eth0tty1
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Dec 28, 2007 10:40 am

Mesaj de eth0tty1 » Vin Aug 23, 2013 7:01 pm

QUOTE (do.alex73 @ Aug 21 2013, 06:38 PM) Salut.

Am gasit un filmulet in care apare o fata care conduce un Lancer modificat.

Are led uri dar si un gen de Angel Eyes, precum are BMW-ul.


groaznice farurile alea ....... daca vrei angel eyes de ce nu iti iei un BMW ?

Avatar utilizator
mitsuct
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Aug 22, 2009 12:38 pm

Mesaj de mitsuct » Dum Aug 25, 2013 10:50 am

QUOTE (Malakai @ Aug 8 2013, 09:38 PM) Ia zi-ne, cati km ai cu masina ? Ca o ai deja de ceva timp dar ceva-mi zice ca nu prea i-ai invartit rotile!
Nu foarte mulţi adicătelea vreo 17k ?n exact 2 anişori (doar ce i-am "servit" o ITP) . Miţa este cea de a doua maşină (a nu se citi "second hand") . P?nă ?n urmă cu o lună mă dădeam mai mult cu un C200 CDI din 2010 pe care l-am cedat asociatei mele să ducă mai departe leasing-ul iar eu m-am cadorisit cu un XF, tot dizelar, cu 200 de căluţi . ?n virtutea faptului că C-ul a parcurs 100k ?n 3 ani poţi săţi dai seama că am nevoie de ceva cu care să să umblu zi de zi iar Miţa nu se pretează evident la aşa ceva .

Avatar utilizator
mitsuct
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Aug 22, 2009 12:38 pm

Mesaj de mitsuct » Dum Aug 25, 2013 11:03 am

QUOTE (m_mosu @ Aug 12 2013, 10:08 PM) si mai zi-ne cat ai dat pe oglinzi poate mai vin ceva posesori!
Oglinjoarele veniră din Hong Kong şi au costat 431,70 USD-işti cu tot cu transport la care se adaugă TVA-ul şi accizele de 4%. Dacă mă ?ntrebaţi pe mine mi se pare un super - preţ . Electricienii de la dealer şi-au cam prins urechile la montaj dar p?nă la urmă le-au dat de cap aşa că recomand doritorilor să le monteze la dealer chiar dacă costurile de montaj sunt mai măricele . Dacă montajul a dat bătăi de cap electricienilor dealer-ului mă g?ndesc că alte service-uri vor ?nt?mpina mari greutăţi şi s-ar putea să nu reuşească să le monteze .
Pentru aceia dintre posesorii de Miţe care ?şi doresc pot dat detalii cu privire la modalitatea de achiziţionare .

Avatar utilizator
raduvicol
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Noi 09, 2011 1:13 am

Mesaj de raduvicol » Joi Feb 12, 2015 10:17 pm

Legat de farurile cu led si angel-eyes. Sunt la fel de calitative ca cele OEM ? Pentru ca vizibilitatea este foarte importanta iar cele aftermarket nu stiu cat sunt de calitative.
Ma intereseaza si pe mine arata superb.

M-ar interesa si de unde le`as putea gasi si pe cele normale cu xenon.

Avatar utilizator
myk007
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 26, 2011 7:33 pm

Mesaj de myk007 » Mar Feb 17, 2015 12:58 pm

QUOTE (raduvicol @ Feb 12 2015, 10:17 PM) Legat de farurile cu led si angel-eyes. Sunt la fel de calitative ca cele OEM ? Pentru ca vizibilitatea este foarte importanta iar cele aftermarket nu stiu cat sunt de calitative.
Ma intereseaza si pe mine arata superb.

M-ar interesa si de unde le`as putea gasi si pe cele normale cu xenon.


Farurile sunt cele originale, ale masinii.... doar ca implica ceva bricolaj sa-ti montezi "angel-eyes" la ele:
https://www.youtube.com/watch?v=xnOFQGuxm2U

Avatar utilizator
alecs.utzul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Sep 30, 2015 7:33 pm

Mesaj de alecs.utzul » Lun Ian 25, 2016 12:05 pm

Mare tiganie mi-se pare bricolajul ala...si angel eyes-urile puse pe alte masini decat bmw..
Totusi mi-se par foarte tari proiectoarele alea cu DRL, ca in link...
http://s689.photobucket.com/user/draevo ... 6.jpg.html

Scrie răspuns

Înapoi la “Tuning si modificari optice”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 3 vizitatori