Skn Power Upgrades Evo X

Modificari pt performanta: resoftari, evacuare, turbo, etc.
Avatar utilizator
SKN-TUNING
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Feb 18, 2009 2:43 pm

Mesaj de SKN-TUNING » Mar Feb 24, 2009 6:31 pm

Primul Mitsubishi EVOLUTION X din Romania resoftat.

Mitsubishi Evo X a fost mereu un rival de temut atat pentru supermasini cat si pentru masini din propria categorie precum Subaru Impreza WRX STI. Mitsubishi EVO X a intrat ?n Top 10 Wolrd Performance Cars. Aceasta categorie este una speciala, nu poti fi ?n acest top decat daca ai multi cp, handling excelent şi performante de invidiat.


SKN ridica standardele celui mai performant model aflat in gama Mitsubishi : Lancer Evolution X.

Japoneza stock are un potential foarte mare de modificari ea venind din fabrica "sugrumata".
Clientul a gasit o data cu noul soft o crestere de putere substantiala, un raspuns mai promt la acceleratie si o reducere de consum, ceea ce este un lucru bun pentru ca masina este o masina de "zi cu zi".
Nu ne putem pronunta daca suntem ?n fata celui mai agresiv EVO X de pana acum dar cu siguranta nu va fi usor "sa ii faci fata".
Fişiere ataşate
harta_evo.gif
harta_evo.gif (387.92 KiB) Vizualizat de 6247 ori
SKN___EVO_X___4_.JPG
SKN___EVO_X___4_.JPG (97.58 KiB) Vizualizat de 6248 ori
SKN___EVO_X___3_.JPG
SKN___EVO_X___3_.JPG (105.97 KiB) Vizualizat de 6247 ori
SKN___EVO_X___2_.jpg
SKN___EVO_X___2_.jpg (95.36 KiB) Vizualizat de 6256 ori

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Lun Mar 02, 2009 7:19 pm

Pentru ca aici s-a cenzurat ...
De ce s-a facut asta nu stiu?
De ce sunt privati oamenii de informatii reale?
Eu va dau un link unde daca va logati aveti totul cu lux de amanunte:
http://www.legalracing.ro/forum/viewtop ... &start=270
Daca nu va logati nu vedeti imaginile, atasamentele in general.
Tot ce este scris mai sus este o aberatie si pot demnonstra asta oricand intr-un dialog tehnic.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mar 02, 2009 7:24 pm

Tu chiar n-ai de gand sa incetezi? S-a mutat la Combat Zone, nu s-a cenzurat nimic. Am fost si eu cateva zile in concediu si n-am putut sta linistit din cauza scandalului astuia, acum ar fi trebuit sa ai ban 14 zile din cauza campaniei anti-concurenta pe care o desfasori pe aici si pe care o gasesc imorala (ma refer aici si la mesajele care le-ai trimis catre unii useri, si cred ca stim amandoi despre ce este vorba). Nu ai ban 14 zile, dar la prima abatere vei primi ban permanent.

Stiu ce s-a intamplat pe alte forumuri din cauza atitudinii tale si nu vreau sa se intample asta si aici. Este o comunitate publica, un forum auto si nu piata!

Multumesc!

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Lun Mar 02, 2009 7:46 pm

ok cum spui tu dar te rog sa analizezi tehnic ce am spus eu.
Doi te rog verifica ca scandalul a fost provocat de AndreiTentean alias SKN si AUM. Acesta a intrat a postat minciuni si mai mult in lipsa de ... a atacat direct un chiptuner DOC.
Verifica te rog si aceste aspecte si nu mai avea prejudecati pentru ca nu eu sunt cel care creeaza proleme doar le semnalizez si eventual nu le las nesubliniate.
Nu cred ca pana acum din partea mea a existat vreo problema.
Dupa ce te conformezi te rog sa-ti schimbi si atitudinea, stiu ca adevarul supara dar asta e ... ce sa le fac, sa-i trec cu vederea?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Mar 02, 2009 7:50 pm

Am verificat si au fost de asemenea sanctionati si dansii. Insa tu, continui fara ca macar sa verifici daca mesajele de care zici ca au disparut au fost mutate. Despre mesajele private nu ai nimic de spus? Sau alea nu fac parte din adevar?

Pana acum nu au fost probleme din partea ta, dar cele create in ultimele zile intrec unele limite...

Scrie răspuns

Înapoi la “Performance Tuning”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori