Racingcode Evo9 Cel Mai Bun Timp-dragracing

Modificari pt performanta: resoftari, evacuare, turbo, etc.
Avatar utilizator
fastcarjunkie
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 09, 2008 1:33 pm

Mesaj de fastcarjunkie » Lun Mar 30, 2009 10:03 pm

Prezinti faptele foarte subiectiv, ca sa nu zic altfel, nu poti argumenta punctual, nu suporti sa fii contrazis, vorbesti de date concrete si de fapt refuzi sa prezinti asa ceva... Mai zic?

Sebastian, I rest my case, am scos tot ce-i mai bun din tine.

PS: Constat ca e bine sa fii paranoic cand e vorba de masina si banii tai, uite cate lucruri afli.

Avatar utilizator
T@zmania
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mar 29, 2009 9:07 pm

Mesaj de T@zmania » Mar Mar 31, 2009 3:29 am

scuzele de rigoare baiatului cu subaru....nu sunt proprietarul vectrei,ii sunt doar un bun prieten.
eram sigur ca sebastian o va lua din nou pe aratura si nu m-am putut abtzine sa nu il tachinez putin.
inca odata mii de scuze tuturor celor pe care i-am ofensat,mai putzin unei singure persoane care niciodata nu a stiut sa ''piarda'' onorabil si care de fiecare data cand a fost prins in corzi a dat-o cotita.
tot respectul ptr cei care il merita

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mar Mar 31, 2009 7:28 am

eu zic sa va dati mana si sa va opriti aici. ok?

Avatar utilizator
SEBASTIAN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Dec 22, 2007 7:28 pm

Mesaj de SEBASTIAN » Mar Mar 31, 2009 7:29 am

Nu cred ca am trecut pe aratura de chestiuni legate de agricultura se ocupa altii noi facem masinute de strada si de curse.
Si ca sa ma acopar pentru ceea ce spun e bine sa cititi ce scrie la urmatoarea adresa:
http://www.anunturi-agricultura.ro/skn- ... 72538.html
Mi se pare normal ca in unele cazuri sa reactionez vehement mai ales ca stiu care e adevarul.
Eu nu sunt in corzi , si nu am de ce sa o dau cotita, mai ales sa comentez minciunile si ineptiile tale.

Avatar utilizator
Marty
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 06, 2007 9:04 pm

Mesaj de Marty » Mar Mar 31, 2009 8:41 am

Sebastian, n-am nimic cu nimeni, nu stiu cine detine adevarul in discutia de fata, dar pentru afirmatii jignitoare repetate (vezi: "nu ma justific in fata unui prost" si "aberezi", "minciunile si ineptiile tale"), iti dau un ultim avertisment! Te rog frumos sa tii cont de faptul ca eu ti-am dat acest ultimatum deoarece apelez la warn si ban extraordinar de rar si numai in situatii extreme (e prima data cind recurg la asa ceva pe forumul asta). Consider ca educatia si cultura iti permit sa raspunzi un pic mai elegant, indiferent cine si in ce fel te contreaza!

Avatar utilizator
fastcarjunkie
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Sep 09, 2008 1:33 pm

Mesaj de fastcarjunkie » Mar Mar 31, 2009 10:17 am

Sebi, ai mai pus de nu stiu cate ori linkul cu agricultura si SKN pe toate forumurile posibile. Ai si 3 fixuri, SKN, agricultura si mailurile...

Am descoperit intamplator, dar nu pot sa nu va prezint cate ceva de pe forumul legalracing.otv.ro:

CEL MAI BUN TIMP INREGISTRAT PT O MASINA DIN ROMANIA

QUOTE ("SEBASTIAN")28.03.2009 Pitesti cursa de accelerare 0...402m
Cel mai bun timp masurat:

11.44 s
Mitsubishi EVO9 condus de Baluba de la Anonymus
Masina a fost setata de RACINGCODE.

QUOTE ("STI")da parca la pitesti nu au fost 402m

Si de-aici incepe distractia. Daca aveti putin timp liber si vreti sa va amuzati putin cititi mai multe pe:
http://www.legalracing.ro/forum/viewtop ... 2aa5775598

Pai ce facem dom'ne aici, te contrazice lumea la tine pe forum si nu-i dai afara? Trebuie facuta dreptate!

Avatar utilizator
Vibe
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 23, 2008 10:54 am

Mesaj de Vibe » Mar Mar 31, 2009 10:22 am

La pitesti au fost 380 m

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mar 31, 2009 3:08 pm

Inchei aici acest topic, s-a aberat prea mult. Ar trebui o zona SF pt topicuri de genul; insa refuz sa o creez pentru ca nu incurajez acest gen de mesaje.

Sebastian, ma repet, respect ceea ce faceti din aceste masini, insa nu apreciez deloc faptul ca dezinformezi si dai date absolut eronate. Te rog sa incetezi si sa raspunzi onorabil la mesajele contradictorii de acum incolo.

Multumesc!

Scrie răspuns

Înapoi la “Performance Tuning”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori