Evacuare Sport Colt 1.5 Benzina.

Modificari pt performanta: resoftari, evacuare, turbo, etc.
Avatar utilizator
fenom
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Vin Mar 16, 2012 1:45 pm

Mesaj de fenom » Sâm Noi 03, 2012 9:29 am

Va salut
Va rog sa ma ajutati...
Doresc sa cumpar o toba speciala pentru sunet si imi este teama sa nu fac o alegere gresita pt ca nu am bani de aruncat.
Detin un colt 1.5 benzina 121 cai ,filtru k&N si soft cu tuning exterior de czt si consider ca e mare pacat sa nu ii pun o toba pentru sunet.

Doresc cel mai bun produs din d.p.d.v calitate-pret, nu doresc zgomot foarte puternic doresc un sunet mai de calitate, special....

Astept parerile voastre.

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Lun Noi 05, 2012 1:22 am

Ai drum prin Bucuresti?

Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Lun Noi 12, 2012 12:14 am

Un coleg cu forfour ce a dat dauna totala are o evacuare sport (foarte agresiva) de vanzare. Pretul e fantezist(2200 roni, catalizator sport si traseu pana in spate cu 2 tobe, nu cred ca si galeria e schimbata), dar sunt sigur ca poti negocia la sange (50-60% max din pretul cerut de el).

Clip1

CLIP2

Dupa gustul meu ar avea nevoie de silencere

Daca te intereseaza iti pot transmite nr lui de telefon sa iei legatura cu el si sa aflii mai multe detalii. El e din Arad.

Altfel, iti faci drum la Bucuresti si vii la baietii de la TOPGEAR, eu am fost pe la ei si mi-au lasat o impresie foarte buna, dar spre final am optat pt un alt produs oferit de ei in detrimentul evacuarii.

Cu o evacuare facuta cu cap nu pierzi din performante, si nici nu-ti face capul zdrente la drum lung. De castigat nu castigi nimic.

Scrie răspuns

Înapoi la “Performance Tuning”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori