Test Drive De Cateva Zile?

Discutii despre alte modele de automobile
Avatar utilizator
shocs
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 27, 2009 6:57 pm

Mesaj de shocs » Lun Sep 28, 2009 9:02 pm

Salutare,

Voi avea masina in service pentru o saptamana sau chiar mai mult iar in timpul asta chiar o sa-i simt lipsa. Nu prea-mi vine sa platesc cate 25 euro pe zi pentru un logan timp de o saptamana asa ca solutia cea mai avantajoasa ar fi sa cer un test drive de cateva zile de la diferite reprezentante. 2-3 zile cu o masina, alte 2-3 zile cu alta masina. In schimb voi putea sa ofer cate un review in parte pentru fiecare masina pe unul din cle 2 site-uri de profil pe care le am - unul in engleza si altul in romana. Stiu ca in afara se practica treaba asta dar oare am ceva sanse la noi? Eventual la ce reprezentante sa bat? Acum eu nu vreau neaparat ultima fita de masina, orice masina ar prinde bine.

Avatar utilizator
ligla
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 29, 2008 8:34 pm
Contact:

Mesaj de ligla » Lun Sep 28, 2009 10:03 pm

se practica..dar trebuie sa fii un client foarte promitator..
acum depinde si cat de mare e disperarea alora de a vinde si cat de convingator poti fi
n-ar fi mai simplu sa apelezi la un amic?!

Avatar utilizator
shocs
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Iun 27, 2009 6:57 pm

Mesaj de shocs » Lun Sep 28, 2009 10:48 pm

Am sa incerc la cateva reprezentante . E mai complicat cu amicii pentru ca la randul meu raman dator iar eu masina nu o dau .

Scrie răspuns

Înapoi la “Alte marci”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori