Senzor Turatie

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi Galant
Avatar utilizator
vasiland
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Aug 10, 2010 10:37 pm

Mesaj de vasiland » Mar Aug 10, 2010 10:43 pm

Caut urgent un senzor de turatie pentru un Galant din 1988 motor pe benzina de 2 Litri.Cine ma poate ajuta in acest sens?

Avatar utilizator
Maseorul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Aug 13, 2010 9:30 pm

Mesaj de Maseorul » Sâm Aug 14, 2010 5:17 pm

se pare ca nu mai intereseaza pe nimeni de problemele noastre...am si eu o problema cu galantul meu si nici o rezolvare sau un sfat pana acum de la baietii mai vechi pe forum...sper sa ne indrume si pe noi cineva.bafta

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Lun Aug 16, 2010 12:46 pm

Dupa cum puteti observa, posesorii de Galant sunt destul de putini pe forum, iar rezultatul este cel care se vede. Se posteaza o intrebare/problema si nu apare nici o rezolvare. Daca ar fi fost cineva care putea sa va ajute sunt sigur ca ar fi facut-o. Nu cred ca vreti sa primiti raspunsuri doar de dragul bagarii in seama.
Pe de alta parte exista si useri care intra, posteaza o problema si apoi dupa ce o rezolva nu mai posteaza si rezolvarea. Parerea mea este ca voi posesorii acestui model (pe care il admir), sunteti singurii care puteti dezvolta aceasta sectiune a forumului. Deci comentariile de genul "se pare ca nu mai intereseaza pe nimeni de problemele noastre" nu prea isi au rostul.

Avatar utilizator
Maseorul
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Aug 13, 2010 9:30 pm

Mesaj de Maseorul » Lun Aug 16, 2010 5:45 pm

am inteles cix,macar un servis bun imi poate recomanda cineva?ms mult

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi Galant”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 6 vizitatori