Pete De Rugina De Pe Praguri

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi L200
Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Lun Ian 17, 2011 12:00 pm

Saptamana trecuta,dupa ce am spalat spatiala,am ramas neplacut impresionat de multimea petelor de rugina de pe praguri cat si de pe genti.Am ancercat cu o multime de solutii de prin tot felul de mag.,dar fara rezultat.Astazi,am recurs la CILLIT......o sa spune-ti ca glumesc.....ei bine,e fantastic.....am reusit sa scap de toate petele de pe praguri.....urmeaza sa dau pe genti si pe proiectoarele de pe bara din spate.Daca va este utila aceasta inf ma bucur....daca nu ...scuze...nu stiam unde sa o postez...vds

Avatar utilizator
cipcirip
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 20, 2008 11:36 pm

Mesaj de cipcirip » Lun Ian 17, 2011 2:46 pm

Daca nu are rugina si indoituri in caroserie nu e utilitara

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Joi Ian 20, 2011 1:23 pm

astazi am curatat gentile,prin demontatea lor de pe masina,proiectoarele de pe spate.....e foarte bine..vds

Avatar utilizator
cristian_sen
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Dec 18, 2007 11:15 pm

Mesaj de cristian_sen » Vin Ian 21, 2011 4:42 pm

QUOTE (cipcirip @ Jan 17 2011, 02:46 PM) Daca nu are rugina si indoituri in caroserie nu e utilitara

Gata sefu',s-a rezolvat. E bine asa?


Avatar utilizator
cipcirip
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 20, 2008 11:36 pm

Mesaj de cipcirip » Vin Ian 21, 2011 5:40 pm

Acu' dumitale ai cam exagerat , dar nu arata rau nici asa. Are un aer de "bad boy".

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Sâm Apr 30, 2011 4:03 pm

Cat pot fi de ticalosi astia cu spalatoriile lor cu tot !!!!!!!Astazi am dat jos gentile de pe masina si le-am dat cu spuma activa ne "aditivata"cu apa din spalatorii....asa cum o aduce un distribuitor-rezultatul este extraordinar.......Azi,m-am nimerit la spalatorie in momentul cand se distribuia marfa si am intrat in vorba cu musculosul ce o descarca.....i-am spus de problema mea cu rugina si mi-a dat un bidon mic, cu solutia care o dadu-se la spalatorie,nediluata... mi-a pus bidonul la jetul din spalatorie si daiiii frate daiiii......de fata celor din spalatorie nu va povestesc cum era,dar va pot spune ca atat pe praguri cat si pe genti (interior+exterior) nu a mai ramas pic de rugina sau smac de pe sosea....la fel si in locul unde intra prezoanele.....Morala e..".Sefu noi distribuim calitate... si voi platiti cantitate".....asta e deviza spalatoriilor...Daca nu ma vedeam cu mr.musculo,nu credeam,dar asa am fost convins de ce am vazut.....grija deci unde spalati spatialele si mai ales cu CE......vds

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi L200”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 5 vizitatori