Cotiere Scaune

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi L200
Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Vin Mai 27, 2011 2:36 pm

Mai fratilor,....stie cineva ..ceva..despre o metoda mai ieftina de procurare a unei cotiere de scaun....cele originale ma sprijina prea tare...la buzunare...multumesc.

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Vin Mai 27, 2011 2:59 pm

Intreaba-l pe Mircea.
Eu zic ca te poate servi!

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Sâm Mai 28, 2011 3:55 pm

Multumesc Jeff,....eu vroiam cotiera care se fixeaza pe scaun,pe scheletul metalic al scaunului.Am acoperit tapiteria de piele a masinii cu tapiterie de stofa(ma exzaspera pielea,vara-fierbi,iarna-dardai pana se incalzesc scaunele-electrice,...nu mai zic de tendinta de alunecare continua din ele),si am vazut ca pe scheletele scaunelor avem prevazute niste orificii an care ar intra un anumit tip de cotiere culisabile(sus-jos).De alea vorbesc,pe original au pret de pret....din punctul meu de vedere,cotiera dintre scaune cauzeaza foarte mult disconfort.....nu putine sant situatiile cand te sicaneaza si vrei sa o dai jos.....iar cea din scaun are posibilitatea sa o rabatezi....e parerea mea....Astept an continuare alte sugestii daca nu e cu suparare...vds

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Sâm Mai 28, 2011 4:30 pm

Scuze,scuze.....abia acum am reusit sa descifrez deliciile lui Mircea,...varsta...vds

Avatar utilizator
csb
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iun 27, 2010 10:46 am

Mesaj de csb » Mar Sep 27, 2011 9:56 pm

Salut , am vazut ca ai comandat cotiera pt l200. Multumit ? Cum se comporta , materialul este de calitate ?
Multumesc.

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Mie Sep 28, 2011 9:31 am

la modelul pe care l-am vrut eu, nu se aduc pentru moment.Am vrut modelul de cotiera dintre scaune care se prinde pe capac si cu degajare an fata pentru frana de mana....daca nu este degajare an fata, creaza disconfort la utilizarea franei de mana.Modelul simplu nu ma atrage,....mai bine ma lipsesc...Pentru cotierele de pe scaune, nu am ajuns la nici o solutie,toate sant scumpe ca sant pe original....daca ai vre-o veste despre ele,te rog sa-mi dai si mie,poate ma bag si eu la comanda sa prindem un pret mai bun.....

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi L200”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 10 vizitatori