Prieteni Din Reprezentantele Mitsu

Utilizare, opinii, probleme si reparatii pentru Mitsubishi L200
Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Lun Feb 25, 2013 10:04 am

Vineri 22.02.2013,am avut deosebita placere sa fiu sunat de un mai vechi prieten de 10 ani,cu care nu m-am vazut de 2 ani.Am ramas surprins sa aflu ca e Director de Services la services-ul Mitsu din Sibiu si m-a sunat sa-mi aduca la cunostinta ca daca o sa am probleme sa-l contactez fara rezerve.....M-a lasat fara comentarii,...sant asa invidios pe colegii din Sibiu....Am luat hotararea sa deschid acest topic si sa ne aducem la cunostinta,unul altuia,despre unele oportunitati de care ne putem folosi cu totii pe teritoriul tarii.Rugamintea mea este ca toti care au de-a face cu servisurile vizitate sa posteze de bine sau de rau despre ele,an cazul de fata Sibiu.Nu fac reclama mascata,nu vreau sa perii pe cineva,dar informatia eu zic ca e importanta pentru noi.Cunosc persoana de 10-11 ani,a lucrat la Mercedes-Iasi,Mercedes-Sibiu si de 3 luni la Mitsubishi-Sibiu....cand a plecat din Iasi am avut un gol an.....pe atunci aveam un Santa-fe si de cate ori ajungeam an services era langa mine,chiar daca era de la Mercedes.Punea suflet la orice operatiune,comunica cu mine si mecanicul,aveam acces la masina si asistam la toate operatiunile...antrebam si mi se raspundea.Eu asta zic ca e politica viitorului an services nu --masina pe elevator si clientul an colimator....nu vezi nu auzi si nu ti se spune nimic.Am curajul sa-mi pun la bataie cuvantul meu pentru tot ce va v-a face omul asta.Numele lui este Sebi-0757116279.Nu am scris DOMNUL SEBI,nu ca nu ar fi un domn,...va las pe voi sa-i da-ti acest calificativ.Cand sunati va pute-ti folosi de numele meu sau de faptul ca sante-ti membru pe Mitsu.ro....comenta-ti si de bune si de rele,dar sa nu fim carcotasi....voi stiti cel mai bine.Astept ceva referinte pentru services-ul din Bacau,eu aici am nevoie...invidiez sibieniiiiiiiii....vds(vant din spate)... PS. E moldovean de-al nostru,nu mai spune-ti la nimeni.....dragostea pentru nevasta si meserie l-a determinat sa se mute an Sibiu...

Avatar utilizator
radurin
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Iul 02, 2009 5:05 pm

Mesaj de radurin » Lun Feb 25, 2013 10:06 pm

Tu aici ai scris la misto sa vezi daca enervezi pe cineva ?

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Mar Feb 26, 2013 8:18 am

Daca tu atit ai reusit sa antelegi din ce am scris,...te felicit....atata poti.

Avatar utilizator
volint
EVO I
Mesaje: 5
Membru din: Mie Sep 28, 2011 10:17 am
Contact:

Mesaj de volint » Mar Feb 26, 2013 8:38 am

Cataline, fara suparare, da cerd ca Radu are ceva derptate. Ce ai scris e al draq de greu de parcurs... Mai studiaza.
Recomand :

[attachment=18776:abecedar.jpg]

Respecte.
Fişiere ataşate
abecedar.jpg
abecedar.jpg (29.17 KiB) Vizualizat de 6787 ori

Avatar utilizator
alexutzu
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Mai 18, 2008 12:25 am

Mesaj de alexutzu » Mar Feb 26, 2013 9:11 am

http://mitsu.ro/forum/index.php?showtopic=8372

Si aici v-ati batut joc de toata gramatica...

Avatar utilizator
apetreicatalin67
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Sep 27, 2009 7:15 pm

Mesaj de apetreicatalin67 » Mar Feb 26, 2013 12:48 pm

Nu ma supar Volint,...dar hai sa lasam gramatica si sa ne ocupam de tema noastra,cum sa ne ajutam daca putem,nu sa ne punem la punct pentru unele mici scapari gramaticale.Eu stau pe Linux-Ubuntu,altul scrie de pe telefon,...asta e,se mai greseste..hai sa ne ajutam cu ceva informatii utile,fara sa fim carcotasi si sa fim activi cu nimicuri.Toti ne dam cu ciocanul peste deget daca batem cuie,etc....ma supar pe cei care dau informatii false si pe cei care citesc si folosesc informatiile de pe forum dar nu recunosc.Asta e,....scuze pentru derapaje stimati moderatori,..daca doriti se pot sterge derapajele noastre deloc rautacioase...

Avatar utilizator
cipcirip
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 20, 2008 11:36 pm

Mesaj de cipcirip » Mar Feb 26, 2013 6:55 pm

E plin de doctori docenti pe aici...

Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Mar Feb 26, 2013 7:32 pm

Gata, la subiect va rog.

Avatar utilizator
cipcirip
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Noi 20, 2008 11:36 pm

Mesaj de cipcirip » Mie Feb 27, 2013 9:35 am

Cui nu ii place ce scrie sa nu citeasca. Pana acum nu am intalnit un forum fara profesori de "limbi" care se baga in seama non stop. Daca eu am 2 clase nu mai am voie sa postez?

Avatar utilizator
Alex44
EVO I
Mesaje: 47
Membru din: Mar Mai 18, 2010 12:21 pm

Mesaj de Alex44 » Mie Feb 27, 2013 9:39 am

Daca ai 2 clase n-ar trebui sa stii sa citesti? Ce-am scris eu mai sus?!

Scrie răspuns

Înapoi la “Mitsubishi L200”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 7 vizitatori