4x4 La Ciolpani

Tractiune integrala, motoare puternice si multa distractie pe coclauri.
Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Joi Oct 15, 2009 11:16 am

detalii aici

a fost cineva sa ne spuna cum a fost, nu doar din stiri de pe net?

Avatar utilizator
balishag
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Iul 07, 2008 11:21 am

Mesaj de balishag » Joi Oct 15, 2009 11:38 am

salut, am fost la ciolpa sa testez un outlander prin invitatie de la mcar sau mit motors. traseul e ok dar nu am cu ce sa compar. din pacate, am intrebat pe cineva si mi s-a zis ca traseul respectiv este pt inchiriat, cand se organizeaza ceva altfel off limits...private property etc. si pe mine ma intereseaza unastfel de teren, cu masina proprie, in jurul bucurestiului asa ca daca cineva aude ceva...holla!


acum am citit linkul tau, am participat la mitsubishi adv day

Avatar utilizator
stefanspawn
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Oct 15, 2009 11:32 am

Mesaj de stefanspawn » Joi Oct 15, 2009 11:41 am

Salut,
Eu am fost si a fost foarte frumos. Organizarea a fost super OK, nu a trebuit sa astepti, sa stai foarte mult ca sa poti conduce, traseul a fost foarte accidentat (pentru Pajero si L200), la Outlander a fost un traseu mai linistit. "Copilotii" ca sa ii numesc asa au fost foarte intelegatori si de treaba. Nu iti spuneau sa mergi incet cu masinile, sa ai grija sa nu dai prea tare cu ea, etc. Te-au lasat sa faci ce vrei tu.
Din puncutl meu de vedere a fost foarte OK, o sa mai merg si data viitoare (daca se mai tine) cu toate ca as vrea si un test drive cu masini de strada (lancer, colt) pe un circuit. Aveti idee daca se va tine si cand?

Avatar utilizator
Стрелок
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Mai 04, 2009 2:45 pm

Mesaj de Стрелок » Joi Oct 15, 2009 1:03 pm

Eu am fost duminica la concurs dar nu m-am putut abtine sa nu rup putin Outlanderele alea de test.
Ca si data trecuta, super!

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Joi Oct 15, 2009 11:03 pm

Fost-am si eu cu Pexu si Siminica si ne-am dat cu Pajero la concurs si am testat si Outlanderul CVT . Ne-am intalnit si cu Coobra si cu Ursu si DeBogdan
Concursul a fost pe un traseu destul de greu , atasez si timpii si penalizarile concurentilor , pana in momentul in care am plecat noi ( noi am fost concurentii 18 , 19 si 20 )
Mie mi-a placut si traseul si vremea , la organizare se putea mai bine. Minicircuitul de testare...scurt
Fişiere ataşate
DSCF2905.JPG
DSCF2905.JPG (2.58 MiB) Vizualizat de 6461 ori
DSCF2892.JPG
DSCF2892.JPG (2.48 MiB) Vizualizat de 6478 ori

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Vin Oct 30, 2009 5:55 pm

aceasta este lista finala cu concurentii.
Din cate am inteles , in noiembrie se tine etapa nationala la care participa primii 3 clasati de la fiecare editie de MAD tinuta anul acesta . Pacat ca nu ajung si eu acolo...3 zile , 2 nopti , padure , cort sau masina , suna a fi o adevarata aventura , plus ca mai faci si offroad .
Poate alta data
Fişiere ataşate

[Extensia pdf a fost dezactivată şi nu mai poate fi afişată.]


Scrie răspuns

Înapoi la “Offroad Zone”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 4 vizitatori