Inscrieri Participanti Intalnirea De Primavara - Vara 2011

Planificari, discutii si poze
Scrie răspuns
Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Dum Mar 20, 2011 2:59 am

poate memorabil .. in niciun caz jignitor

Avatar utilizator
Rayden
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Mie Mai 12, 2010 10:15 pm

Mesaj de Rayden » Dum Mar 20, 2011 10:39 am

salutare,

se mai gaseste o camera pentru 2 persoane/cuplu?Daca da, astept datele pentru transferul banilor maine dimineata.
Multumesc

PS. Cred ca e nevoie si de un Grandis ca sa fie meniul complet

Avatar utilizator
dacul vulcanean
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 02, 2008 10:51 pm

Mesaj de dacul vulcanean » Lun Mar 21, 2011 1:02 pm

Ideea cu PROMOTOR-ul este foarte adecvata si va contura si mai bine aceasta intalnire . Rog pe Andrei , coordonator fiind , sa ia legatura cu ei pentru o posibila colaborare . Asteptam mai multe amanunte despre locatia intalnirii , mai ales despre petrecerea de sambata seara , cred ca nu trebuie sa ne stresam cu ceva foarte sofisticat ,momentul sa vina de la sine si binenteles va conta faptul de a fi impreuna , indiferent de vreme - deci sa fie o adaptare la momentul zilei .
Dar oricum sunt binevenite cateva detalii de organizare din partea lui Andrei-profit de moment pentru a-i multumi personal pentru eforturile facute pentru finalizarea acestui obiectiv . Mesajul adresat SAMURAILOR MITSUBISHI are doar un caracter de indemn , nicidecum alte valente -Doamne fereste!-proletare . DACUL VULCANEAN

Avatar utilizator
VCN
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Joi Apr 24, 2008 9:54 am

Mesaj de VCN » Lun Mar 21, 2011 11:01 pm

Imi pare bine ca va reuniti din ce in ce mai multi ! Din pacate voi fi in Germania for a long period of time ! Va doresc de acum distractie placuta si multa sanatate.... De acolo ma intorc sigur cu un evo cel putin ... ! Va salut si toata stima pentru voi toti... Sa beti si pentru mine si imi lipsiti mult...Sa stiti! Pex-ule...saru-mana fratica...
Cu drag si multa stima,
Lucian

Avatar utilizator
dacul vulcanean
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iul 02, 2008 10:51 pm

Mesaj de dacul vulcanean » Mar Mar 22, 2011 4:33 pm

Buna Andrei

Ce zici de ideea cu PRO MOTOR-ul ? Ii contactezi tu , coordonator fiind ? Tine-ma la curent . DACUL VULCANEAN

Avatar utilizator
Rhadhoo27
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 11, 2011 6:54 pm

Mesaj de Rhadhoo27 » Mar Mar 22, 2011 4:39 pm

V-am zis ca pot sa va ajut eu cu ProMotorul. Lucrez cu producatorul emisiunii. Asteptati ca va dau un raspuns. Bafta.

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mar Mar 22, 2011 6:23 pm

Sunt si eu interesat de cum decurge treaba cu rezervarea locurilor de cazare.
Banii i-am platit, dar de atunci nu mai stiu/stim nimic...

S-a facut rezervarea?
La ce pret s-a negociat camera pentru o noapte de cazare, dar pentru doua sau trei nopti?
Am cerut camera cu pat matrimonial in pensiune, mi s-a respectat dorinta?
Cum facem cu masa, servim in pensiune si mic dejun si pranz si cina?
Intre ce ore este deschis restaurantul si ce oferta are in meniu?
Cum procedam cu masa festiva sau cu focul de tabara si gratarul?
Pretul camerelor include micul dejun*?

*Eu prefer sa nu am mic dejun inclus in pret, pentru ca asta ridica valoarea camerei cu ~ 30 RON/NOAPTE si poate eu nu servesc clasicul salam cu branza topita si ceai + cutiute de gem si unt.

Toate aceste detalii trebuiau stabilite pana acum sau macar in cel mai scurt timp de acum inainte.

Multumesc!
Cu respect, 66RRR!

Avatar utilizator
Apple
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Iun 13, 2008 4:57 pm
Contact:

Mesaj de Apple » Mar Mar 22, 2011 7:10 pm

Eu as zice sa luati o gura de aer si sa nu va grabiti ca fata mare la maritat.
My 2 cents.

Avatar utilizator
66RRR
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Noi 19, 2010 1:01 pm

Mesaj de 66RRR » Mar Mar 22, 2011 9:02 pm

De maritat, nu ma marit; de insurat, ma insor in iulie... data e fixata de 2 ani, nu mai am unde sa ma grabesc!

In alta ordine de idei cred ca am formulat o cerere coerenta si concreta, perfect justificata si dupa un timp rezonabil, cu privire la ce urmeaza sa se intample. Trebuie sa stiu/stim cum decurg lucrurile, daca s-a procedat la efectuarea rezervarilor, care sunt tarifele, conditiile si, in general, restul detaliilor pe care le are Andrei sau oricine se mai ocupa de aceasta intrunire. Nu e vorba de suma de 100 RON, ca valoare, ci de faptul ca din punct de vedere moral s-a platit un avans catre o destinatie care presupune cheltuirea de timp si bani, fara sa mai vorbim de activitati conexe si pana in prezent nu stiu/stim decat ca am exprimat o dorinta: aceea de a merge la Domeniul Dracul.

De la expirarea termenului limita de plata al avansului si pana in prezent, consider pe buna dreptate, ca trebuia sa fim informati in primul rand despre efectuarea platii catre locatie, ceea ce implica si realizarea rezervarii, dar si despre PRETUL UNEI NOPTI DE CAZARE, PRECUM SI CELELALTE DETALII SOLICITATE IN POSTUL ANTERIOR.

Sunt sigur ca Andrei s-a ocupat si se va ocupa in continuare de bunul mers al lucrurilor, dar vrem si noi (cei care am cotizat) sa stim daca au fost folositi banii nostri. Solicitarile mele pot fi argumentate daca este nevoie, insa atata timp cat am ales sa luam parte la un astfel de eveniment, trebuie sa stim de cati bani trebuie sa ne pregatim pentru achitarea cazarii (mai ales ca unii intentioneaza sa stea si 3 nopti), bugetul alocat servirii mesei in cadrul/in afara pensiunii si spre final alte cheltuieli prevazute si suma de rezerva.

Sunt un om caruia nu ii plac surprizele, de niciun fel, de aceea vreau sa pun la punct toate detaliile.

PS: imi sunt necesare informatile solicitate si din alte motive decat cele specificate mai sus, motive care presupun parasirea locatiei mai devreme/mai tarziu decat sunt decis la acest moment, pentru a pleca spre Cluj sau spre alte destinatii, sau (un alt motiv) pentru a oferi unor prieteni informatii cat mai precise cu privire la durata sederii in Sighisoara, in ideea ca poate vor sa vina cu mine/dupa mine.

Sunt mult aspecte pe care probabil ca mai multi dintre participanti vor sa le stie cat mai repede, pentru a se organiza cat mai bine.

Multumesc pentru intelegere!

PPS: "My 2 cents." ?

Avatar utilizator
andrei
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Apr 21, 2007 3:24 am
Contact:

Mesaj de andrei » Mar Mar 22, 2011 10:42 pm

66RRR - pari stresat, ai nevoie de cateva zile de liniste si aer liber, ziceai ca vii la intalnirea mitsu.ro?

Sirul discutiilor cu cei de acolo au decurs anevoios, maine astept inca un raspuns, sper sa fie si cel final din partea dumnealor si anunt exact la ce concluzii am ajuns.

Multumim si noi pentru implicare.

Update la lista:

Doresc cazare:
1. Andrei - 2 pers - twin avans achitat
2. Mitsu' avans achitat + bogdanAlba - avans achitat
3. Cristibna - twin avans achitat
4. Siminica - 2 pers -matrimoniala avans achitat
5. 66RRR - 2 pers - matrimoniala avans achitat
6. Dumiroll - 2 pers - twin avans achitat
7. Gabitzu - 2 pers - matrimoniala avans achitat
8. Diablo avans achitat + marius_EVO avans achitat - twin
9. DanielNEC - 2 pers - matrimoniala avans achitat
10. Apple - 2 pers - matrimoniala avans achitat
11. Ildi Cj - 1 pers avans achitat
12. metal + andrei.pex - twin avans achitat
13. nimigian.iliuta - 2 pers - avans achitat
14. silviu87 - 2 pers avans achitat
15. Puiu - 2 pers - matrimoniala avans achitat
16. dionut77 -1 pers - twin avans achitat
17. cristi or. - 2 pers - avans achitat
18. gabivdo - 2 pers - matrimoniala avans achitat
19. schultz_bz - 2 pers - matrimoniala avans achitat
20. Donkey - 2 pers - twin avans achitat
21. dacul vulcanean - 2 pers avans achitat
22. cristi4x4 - 2 persoane -matrimoniala avans achitat
23. allyy - 2 pers (+2 copii) - apartament avans achitat
24. Rayden - 2 persoane avans achitat

In vizita
1. BR82CYC - 2 pers
2. laurentiu oprea - 2 pers
3. boier4ever - 1 pers (posibil 2)
4. angel3110 - 1 pers (posibil 2)
5. RAZ - ? persoane
6. Flipper - 2pers - matrimoniala
7. nandee - 2 pers (+2 juniori)
8. alinalin - ? persoane
9. bogdancall - 2 pers - matrimoniala
10. predaflorincristian - 2 persoane
11. zimbet - 2 pers - matrimoniala
12. biku

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 9 vizitatori