West Side Tuning Event 3 - 15 iunie 2008

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Vin Mai 16, 2008 10:01 am

Avem onoarea sa va invitam sa participati la evenimentul de tuning cel mai reprezentativ pentru vestul tarii, WEST SIDE TUNING EVENT 3 , editia 2008, organizata de WSR Oradea cu sprijinul ACR si aeroportul Oradea, duminica 15 iunie 2008.

Din cadrul evenimentului, pe langa liniute, drift show, concurs de burn-out, concurs show’n’shine, SPL Racing, va mai asteapta o multime de atractii: SKANDENBERG EXPRES, o cascadorie la 200 km/h, bungee-jumping, pista de kart-uri, OKM Girls.
Fişiere ataşate
wste3.jpg
wste3.jpg (181.84 KiB) Vizualizat de 7421 ori

Avatar utilizator
krpower
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Lun Dec 03, 2007 12:33 pm

Mesaj de krpower » Vin Mai 16, 2008 10:36 am

f tare...
eu unu m as baga la o excursie
poate mai avem si altii ca mine ...

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Sâm Mai 17, 2008 1:53 am

Jeff participa la liniute si provoaca la duel pe ceilalti posesori de Evo

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Lun Mai 19, 2008 2:37 pm

:twisted: Asta e spiritul....liniute dupa o noapte de "socializare". In primul rand va fi distractie maxima ca de obicei indiferent ca participati la liniute, show sau doar ca vizitatori.
Off topic: Jeff poate anul asta reusim sa citim si softu' meu :wink:

Avatar utilizator
radu_lkv
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Dum Iun 17, 2007 1:08 pm

Mesaj de radu_lkv » Lun Mai 19, 2008 4:43 pm

radu raspunde la provocarea lui jeff )

oricum radu s-a simtit super la oradea, de fiecare data
sper ca ma primiti si pe mine, nu?

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Lun Mai 19, 2008 7:50 pm

Evident ...dar tre' sa vii cu o seara inainte :wink:

Avatar utilizator
Jeff
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mai 12, 2007 3:28 pm
Contact:

Mesaj de Jeff » Lun Mai 19, 2008 8:43 pm

Radu, ce-mi place la tine e atitudinea! ) Stiu multi care ar sari cu scuze - "vin, dar imi patineaza ambreiajul, nu-mi intra a 8-a, schiopateaza janta etc".
Ok, ne vedem pe pista! Show va fi sigur, Oradea ne-a obisnuit deja cu asta...
Lav, trebuie sa reusim. Iar sculele le voi avea la mine oricum.

Avatar utilizator
bogdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Oct 03, 2007 9:55 am

Mesaj de bogdan » Mar Mai 20, 2008 9:19 am

cred ca o sa apar si eu dar sa nu fie treaba cu licenta.

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Mar Iun 03, 2008 10:36 am

Comunicat oficial WSR
Din pacate, din motive obiective si care nu tin de WSR, s-a reziliat contractul cu aeroportul din Oradea, din cauza unor zboruri internationale aparute intre timp. Am incercat gasirea unei alte locatii pentru linute, dar timpul prea scurt nu ne-a permis sa reusim acest lucru.
Locatia pentru show’n’shine si pentru concursul de dbdrag va fi strandul Iosia, si evenimentul se va amana cu o saptamana, va avea loc in weekend-ul 21-22 iunie 2008.
Ne cerem scuze pentru neplacerile create din cauza mutarii evenimentului, si lipsei curselor de aceleratie, dar din pacate nu au fost lucruri ce sa tina de noi…Stim ce inseamna, si…nu putem decat sa promitem ca pana in toamna sa gasim o locatie viabila pentru curse de acceleratie.
Evenimentul se va numi WestSideRacers Summer tuning party, detaliile ulterioare le veti primi in cursul acestei saptamani.

Avatar utilizator
LAV77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mai 01, 2007 6:51 pm

Mesaj de LAV77 » Lun Iun 09, 2008 9:46 am

WSR anuleaza in totalitate evenimentul din aceasta vara, cu toate scuzele de rigoare, si cu promisiunea ca atunci cand va fi o locatie potrivita, si spatiu si pentru liniute, va organiza WSTE 3…

Din cauza autoritatilor locale, incinta strandului nu mai este disponibila, scuzele si motivele lor nu are nici un sens sa le mai spunem, idea este ca pentru un show adevarat de tuning nu mai este loc in orasul nostru, nimeni nu vrea sa ne sprijine si sa ne ajute in nici un fel, dintre toti cei care ar putea-o faca…Alegerile locale au dat totul peste cap, fiecare tremura pentru scaunul de sub fund, si…noi si lumea tuningului suntem cei care pierd cel mai mult…show-ul de la tuningati pentru tuningati se va mai lasa asteptat, si daca nu gasim in Oradea o locatie buna, ne mutam in alt oras unde sunt oameni mai deschisi la minte si care sa poata intelege cu adevarat ce inseamna pasiunea…Pana atunci, insa, noi suntem cei care au dezamagit si incercand sa faca ceva la un standard cu adevarat occidental, au pierdut pe toate planurile…

Ne cerem inca o data scuze posibililor participanti, spectatorilor care au asteptat un show de calitate, celor care au ajutat sau au incercat sa ne ajute, sponsorilor fara de care e atat de greu sa organizezi ceva, si massmediei dispuse sa ne sustina la un eveniment de amploare, cu reclama si promovare.

Ne pare rau ca…suntem in Romania, si cuvantul de onoare sau chiar contractul scris pot sa ajunga sa nu mai insemne nimic pentru cei care sunt in pozitii sus-puse…

WSR va cere scuze si va multumeste ca sunteti alaturi de noi !

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 18 vizitatori