Intalnire de toamna

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
robbycar
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Feb 08, 2008 12:01 am

Mesaj de robbycar » Joi Sep 18, 2008 10:55 pm

Eu inca tot nu stiu daca imi iese treaba.Asa ca...... va urez voua distractie placuta.

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Vin Sep 19, 2008 10:26 am

Deci, lista finala e: ...

Ne vedem sambata dimineata :roll:

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Vin Sep 19, 2008 11:16 am

Lista finala (adica cei care au rezervari):
  • 1. Cristibna 1 camera dubla 19,20
    2. Andrei_Iasi 1 camera dubla 20
    3. Schultz_bz 1 camera dubla 20
    4. Zimbet 1 camera dubla 20
    5. Awbdan 1 camera dubla 20
    6. Dionut77 1 camera duble 19,20
    7. Andrei Dorneanu 1 camera dubla 20
    • Sper sa se prezinte toata lumea.

      Oricum, nu uitati sa va luati haine mai groase e posibil sa prindem temperaturi mici. Eu mi-am luat doar de baut

      Eu si Cristibna plecam in seara asta, pe restul va asteptam maine diminieata la pensiune. In caz de rataciri sau alte probleme, ma gasiti la tel: 0742.137.117

      In zona exista doar semnal Orange.

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Vin Sep 19, 2008 11:27 am

Cine vrea sa mearga in coloana cu mine? Decolez la 7:00-7:30 din zona parcului Tineretului (Sala Polivalenta)...
Astept doritori!

Avatar utilizator
awbdan
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 24, 2008 8:46 pm

Mesaj de awbdan » Dum Sep 21, 2008 10:31 pm

Parerea mea : a fost cea mai reusita de pana acum.
Pentru cei care n au fost : pacat ! nu stiti ce ati pierdut!!!!!!

Andrei Dorneanu : asteptam cu nerabdare pozele..........

Avatar utilizator
zimbet
EVO I
Mesaje: 8
Membru din: Lun Iun 16, 2008 1:02 pm

Mesaj de zimbet » Dum Sep 21, 2008 11:00 pm

A fost chiar bine!

Astept colectia de poze!!!





















Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Lun Sep 22, 2008 11:36 am

Salutare
Ceva imagini si de la mine. Din coloana lipsesc 2 masini ( Andrei Dorneanu si Gelu - Schultz ).





O poza de grup , din care lipsesc Awbdan si Ovidiu cu familiile




Un pic de aventura




cultura si oameni nebuni








Imi pare rau ca nu au putut ajunge si cei care ne-au insotit si la intalnirea de pe Transfagarasan. Speram ca la urmatoare intalnire de genul acesta sa fie si ei prezenti si pe langa ei si alti doritori.
A fost o intalnire frumoasa , cu de toate si in compania unor oameni de calitate ;.
Salutari si sa ne vedem cu bine

Cristi

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Sep 23, 2008 5:18 pm

stiu ca nu par foarte entuziast de intalnire , dar credeti-ma ca a fost foarte misto. Cand am scris eram cam obosit . Au fost foarte multe momente comice si de neuitat , nici nu stiti ce ati pierdut voi care nu ati venit.
Pt cei care au fost , nu scrieti si voi cateva cuvinte , impresii despre aceasta intalnire ?
Multumim domnilor Erlo si Ionut ( David ) ca s-au zbatut pentru aceste iesiri ( Transfagarasan si M-tii Buzaului ). Asteptam urmatoarea iesire in grup

Avatar utilizator
dionut77
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Iun 03, 2008 3:50 pm

Mesaj de dionut77 » Mar Sep 23, 2008 5:51 pm

Salutare,

Am revenit la Bucuresti, si nu pot decat sa spun ca week-end-ul a fost perfect. Din punctul meu de vedere, distractia a fost totala si relaxarea completa, iar intalnirea a avut de toate: aventuri, plimbari cu masinile, momente vesele si foarte vesele, mancare si bautura dupa gustul fiecaruia. Chiar pot sa spun ca a iesit mai bine de cat ma asteptam, desi au fost si lucruri care nu erau in "program", eu cred ca tocmai acestea au fost sarea si piperul intalnirii.

Sper doar ca toata lumea a fost multumita si ca s-a simtit bine.

Vorba lui Cristi, astept feedback :-D

PS: Meritul organizarii nu a fost numai al meu, "prietenii stiu de ce", deci nu mi-l asum complet.

Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Mar Sep 23, 2008 7:53 pm

salutare,
acum am si eu un pic de timp pentru impresii.
la intalnirea de pe transfagarasan noi (eu si livia) am fost prezenti de vineri si restul de sambata. de data asta s-a inversat situatia.
a fost extraordinar, sincer nici nu ne asteptam la mai putin:).
sper ca la urmatoarele sa fim si mai multi. diversitatea tipurilor de oameni a demonstrat ca o pasinune comuna ne poate face sa ne simtim excelet unii in compania celorlalti. de la cei mai tineri pana la familistii cu copii. am vazut ca toti s-au simtit in largul lor. a fost pacat ca nu au fost toti care au fost si pe transfagarasan, pentru ca puteam spune ca gasca se mareste cu fiecare intalnire, dar ii asteptam la urmatoarele. pentru urmatoarea intalnire(cea de iarna) sper sa gasim un loc unde sa fie zapada si un platou intins pe care sa ne putem juca cu jucariile noastre.

intr-un cuvant BETON.

numai bine.

Andrei & Livia

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 11 vizitatori