Poze Si Impresii De La Intalnirea De 2 Ani

Planificari, discutii si poze
Avatar utilizator
Andrei_Iasi
EVO I
Mesaje: 1
Membru din: Vin Noi 23, 2007 12:16 pm

Mesaj de Andrei_Iasi » Lun Apr 13, 2009 10:30 pm

salutare,
foarte bine a iesit intalnirea. sunt din ce in ce mai mari (ca si nr de participanti) si asta este foarte bine.
chacha , care e ftp-ul tau?

Avatar utilizator
chacha
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 22, 2008 11:12 am

Mesaj de chacha » Lun Apr 13, 2009 10:41 pm

QUOTE (Andrei_Iasi @ Apr 13 2009, 10:30 PM) chacha , care e ftp-ul tau?

Ai PM. Multumesc.

In cazul in care merge greu, rog reveniti pentru ca exista posibilitatea sa fie mai multe persoane conectate deodata si abonamentul meu la RDS nu lasa multi biti deodata pe teava (practic, ca teroretic ar trebui sa lase...)

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Lun Apr 13, 2009 11:24 pm

A fost foarte foarte tare intalnirea, m`am simtit extraordinar de bine ... i miss you all ( big hug)

Avatar utilizator
Donkey
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Oct 06, 2007 8:02 am

Mesaj de Donkey » Mar Apr 14, 2009 1:57 am

Pex-ule ! Felicitari! te-ai tinut foarte bine dupa mine pacat ca nu l-am facut acordeon pe ala cu touran-ul

Avatar utilizator
andrei.pex
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Vin Oct 03, 2008 11:03 pm

Mesaj de andrei.pex » Mar Apr 14, 2009 2:14 am

QUOTE (Donkey @ Apr 14 2009, 01:57 AM) Pex-ule ! Felicitari! te-ai tinut foarte bine dupa mine pacat ca nu l-am facut acordeon pe ala cu touran-ul
Dar nici mult nu mai aveam . Cu o zi in urma imi aratase Andrei_RC ce stie sa faca mitsa mea si am zis sa ma dau si eu putin la ea , dar tot dejaba cu greu iti faceam fata

Avatar utilizator
cix
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mar Mar 18, 2008 10:24 am

Mesaj de cix » Mar Apr 14, 2009 8:41 am

Si eu si cu Devik aka Alex ne-am jucat un pic cu acul vitezometrului si cu un A8 care in cele din urma s-a ofticat si s-a dus. Nu am avut unde sa prindem mai mult de 190 .
Intalnirea, desi scurta pentru mine, a fost faina si ma bucur ca v-am cunoscut.

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Apr 14, 2009 9:24 am

Se pare ca v-ati jucat ceva , ca nu ati fost doar voi care v-ati jucat ....mi-e ciuda ca aveam problema la directie ca m-as fi jucat si eu putin.
Pex-ule , ai grija ca tu abia descoperi masina...
Cix....190 ????? nici eu nu am mers asa tare ntzz ntzz , dar la 3 si ceva plecam din Focsani si eram acasa la 5 si 10 ...trebuia sa continui sarbatoarea de Florii .

Deci , intalnirea a fost ok , lume multa si asteptam ca la urmatoarea intalnire sa fie si mai multa si sa reusim sa fim toti sub acelasi acoperis ... aici ne-a incurcat mult raul care nu avea trecere directa de la o locatia la alta ....au mai fost si mici neplaceri cauzate de gazde..dar a fost per total ok. Au fost si sugative ( se stiu ei ) , au fost si mascote , am avut de toate . Ploaie in living ) ...ma rog , nu ploaie , ci probleme cu tevile de apa de la dusuri ) . Drumuri de off-road , peisaje , a fost tot ce vroaim si ce nu ne gandeam.
Eu astept si urmatoarea intalnire si atunci poate ne vom strange mai multi si cei care vin sa stea tot sejurul cu noi .

Avatar utilizator
diablo_666
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Sâm Mar 08, 2008 1:14 pm

Mesaj de diablo_666 » Mar Apr 14, 2009 11:19 am

QUOTE (cristibna @ Apr 14 2009, 09:24 AM) ...
Au fost si sugative ( se stiu ei )
...
Cine, eeeeu???

Da domne, a fost super misto, singurul lucru care m-a nefericit a fost calitatea asfaltului din zona pentru ca ar fi mers de niste "curse" pe serpentinele alea... In rest, va mai astept cu interes data viitoare la o partida de D'Arts. Nici eu nu stiam ca sunt atat de bun. (inca am febra musculara la mana dreapta ).

M-a alergat si pe mine Andrei_RC-ul la intoarcere, numai de la 170 in sus scapam de el... acuma nu stiu daca de la masina sau de la "senzorul de viteza" din dreapta. Cert este ca al meu a urlat ca la meci, mai-mai sa ma bage in divort... da' las' ca-i trece...

See ya!

Avatar utilizator
cristibna
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Iun 27, 2007 10:26 am

Mesaj de cristibna » Mar Apr 14, 2009 11:43 am

io n-am dat nume , doar ca se stiu ei , sugativele . Da' vad ca te simtisi . Da ,ne-ai facut praf , dar ne facem noi mari si mai vedem care pe care.

"senzorul de viteza" din dreapta --- m-am prapadit de ras cand am vazut asta )

Avatar utilizator
Andrei_RC
EVO I
Mesaje: 0
Membru din: Mie Aug 29, 2007 10:05 am

Mesaj de Andrei_RC » Mar Apr 14, 2009 2:17 pm

QUOTE (diablo_666 @ Apr 14 2009, 11:19 AM) Cine, eeeeu???

Da domne, a fost super misto, singurul lucru care m-a nefericit a fost calitatea asfaltului din zona pentru ca ar fi mers de niste "curse" pe serpentinele alea... In rest, va mai astept cu interes data viitoare la o partida de D'Arts. Nici eu nu stiam ca sunt atat de bun. (inca am febra musculara la mana dreapta ).

M-a alergat si pe mine Andrei_RC-ul la intoarcere, numai de la 170 in sus scapam de el... acuma nu stiu daca de la masina sau de la "senzorul de viteza" din dreapta. Cert este ca al meu a urlat ca la meci, mai-mai sa ma bage in divort... da' las' ca-i trece...

See ya!

Am muncit ceva ca sa ma tin dupa tine dar eu zic ca m-am descurcat onorabil pt 1.6 benzina. Senzorul meu nu comenteaza in linie dreapta. Doar pe drum virajat cand o plimb de colo colo.
Frumoasa faza cu vita cu Q7. tocmai ii ziceam senzorului ca in curba o faci de rusine.

Scrie răspuns

Înapoi la “Intalniri si evenimente mitsu.ro”

Cine este conectat

Utilizatori ce ce navighează pe acest forum: Niciun utilizator înregistrat și 17 vizitatori